Powrót

Informacje

Cukiernia Słodkie Bez Cukru

61-882 Poznań

ul. Kwiatowa 11

https://www.facebook.com/SlodkieBezCukru/

Pesto Risotto

E-mail:

Godziny otwarcia

poniedziałek -
wtorek 10:30 - 18:00
środa 10:30 - 18:00
czwartek 10:30 - 18:00
piątek 10:30 - 18:00
sobota 10:30 - 18:00
niedziela -

Zdjęcia

Opis

Miło nam powiadomić, że do programu MENU BEZ GLUTENU dołączyła niedawno otwarta Eko-Kawiarenka „Słodkie bez Cukru” z Poznania. Kawiarnia jest miejscem w pełni bezglutenowym. Słodkie i zdrowe własne wypieki zupełnie pozbawione są cukru i laktozy. Przepyszne słodkości wypiekane są tylko z bezglutenowych i  ekologicznych produktów najwyższej jakości. Oferta Kawiarenki skierowana jest do osób ceniących sobie zdrowie, chorych na celiakię, alergików, diabetyków, wegan, sportowców, dzieci, a także kobiet w ciąży oraz do osób z różnymi nietolerancjami np. z nietolerancją na mleko czy laktozę. Założycielka eko-kawiarenki sama ma celiakię i szczególnie zwraca uwagę na dietę nie tylko pod kątem bezglutenowości ale także stara się aby jej wypieki powstawały ze zdrowych, nieprzetworzonych produktów ekologicznych. W „Słodkie bez cukru” pracują dietetycy oraz osoby dokładnie znające zasady diety bezglutenowej, dla diabetyków, wegańskiej. Wypiekane na miejscu ciasta i desery słodzone są wyłącznie prozdrowotnymi słodzidłami.

 

Dla miłośników słodkości na miejscu wypiekane są przepyszne ciasta, ciasteczka, torty, serniki tradycyjne bez laktozy i serniki wegańskie, muffiny, trufle, eklery i ptysie, marcepany, wypieki świąteczne i okazjonalne (rogale marcińskie , pączki, faworki itp.), własnoręcznie robione deserki w słoiczkach. W ofercie można znaleźć również słone wypieki: przepyszne tarty, a także własne chleby, chlebki, bułeczki i inne wypieki  (pod zamówienie).  Wiele spośród oferowanych ciast to wypieki wegańskie.

 

Na miejscu można napić się aromatycznej, wyśmienitej kawy organicznej czarnej lub z mlekiem bez laktozy czy mleczkiem roślinnym, ekologicznej pysznej herbaty, gorącej czekolady, bezglutenowej kawy zbożowej a także zdrowych soków i napojów typu “Detoks” .

 

Lokalizacja