Powrót

Informacje

Hotel Las Woda

08-470 Wilga

ul. Spokojna 1

http://www.laswoda.pl/

Pesto Risotto

Numer telefonu:

  • (25) 685 30 10, 72 399 74 71

E-mail:

Zdjęcia

Opis

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku można znaleźć oazę spokoju – jest nią Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda (ul. Spokojna 1, wjazd od ul. Lipowej, Wilga). W skład kompleksu wchodzi Hotel Wilga,  oferujący 70 miejsc gościnnych, restauracja z kuchnią europejską, kawiarnia Cafe Gwarek oraz letni grill bar. Do dyspozycji gości pozostaje również SPA z basenem, jacuzzi, sauną i gabinetami kosmetycznymi.
Dla pragnących aktywnego wypoczynku do dyspozycji jest wypożyczalnia rowerów, kijów do nordic walking, boisko do siatkówki plażowej oraz kort tenisowy. Hotel położony jest na terenie 17 ha lasu. Sercem Hotelu jest restauracja. Odnaleźć w niej można smaki włoskie, szczególnie toskańskie. Pachnące kwiatami finoccio, naturalnie dojrzewające wędliny, prawdziwa włoska oliwa i świeże zioła to tylko niektóre z produktów, które dodawane są do potraw. W trosce o zdrowie Gości Hotel oferuje diety: bezglutenową, wegańską, wegetariańską i odchudzającą.
Należy wcześniej zgłosić zapotrzebowanie na określoną dietę podczas rezerwacji pobytu, w szczególności jeśli chodzi o dietę bezglutenową.

Lokalizacja