Powrót

Informacje

Pensjonat Łubinowe Wzgórze

24-160 Nałęczów

Łąki 45a

http://lubinowe.pl/

Pesto Risotto

Numer telefonu:

  • + 48 512 371 309, fax: 81 882 02 79

E-mail:

Godziny otwarcia

poniedziałek 07:00 - 22:00
wtorek 07:00 - 22:00
środa 07:00 - 22:00
czwartek 07:00 - 22:00
piątek 07:00 - 22:00
sobota 07:00 - 22:00
niedziela 07:00 - 22:00

Zdjęcia

Opis

Łubinowe Wzgórze to kameralny, stylowy obiekt położony na wzgórzu w miejscowości Łąki 45a blisko Nałęczowa (woj. lubelskie) pośród ogrodu pełnego kolorowych kwiatów, pachnących ziół, owocowych krzewów, starodrzewia. Roztacza się stąd wspaniały widok na pobliskie wzgórza, lessowe wąwozy, lasy, łąki, rozległe trasy spacerowe i rowerowe. W ogrodzie można zażywać słonecznych kąpieli, delektować się regionalnymi rarytasami, słuchać ptasiej muzyki, czytać książkę, gawędzić. Można również wyruszyć na wycieczki do pobliskiego Nałęczowa czy innych perełek Lubelszczyzny – do Kazimierza Dolnego, Puław, Janowca, Lublina, Kozłówki, czy Zamościa. Zimą na Gości czekają 4 kompleksy narciarskie, trasy biegowe, spacerowe oraz wiele górek idealnie nadających się do jazdy na sankach. We wnętrzu obiektu dominują naturalne materiały jak drzewo, kamień, glina i bawełna.  Znajduje się tu 10 pokoi, każdy z łazienką i TV, większość z balkonami lub tarasami. Każdy pokój jest inny i ma nazwę jednej z pozytywnych emocji, jak – Radość, Entuzjazm, Szczęście czy Czułość.
Na terenie kompleksu jest również chata z drewnianych bali dla 4 osób. To bardzo klimatyczne miejsce dla osób chcących poczuć magię i urok dawnych czasów, nie rezygnując jednocześnie ze współczesnych wygód.

Łubinowa Restauracja to miejsce pełne barw, smaków i zapachów. Króluje tu zdrowa i smaczna kuchnia polska, z regionalnymi akcentami. Stylowe wnętrze, umeblowane podbielanymi meblami, dobrane ze smakiem dodatki oraz regionalna muzyka tworzą niezwykle klimatyczną atmosferę, którą dopełnia płomień z otwartego kominka. W  Łubinowej Restauracji nacisk położony jest na jakość i zdrowie. Kupowane są produkty od sprawdzonych dostawców, jak najmniej przetworzone. Przygotowuje się własne przetwory, do części konfitur dodaje się stewię, piecze się mięsa, serwuje się zagrodowe sery. Łubinowe Wzgórze w trosce o zdrowie swoich gości prowadzi diety: bezglutenową, bezmleczną, bezjajeczną, wegetariańską i wegańską.

Osoby będące na dietach, proszone są zawsze o zgłoszenie tego faktu, przed zamówieniem dania, bądź w trakcie rezerwacji pobytu.

Lokalizacja