Powrót

Informacje

ProHarmonia Rezydencja Wellness

57-540 Lądek Zdrój

ul. Leśna 4

http://www.proharmonia.pl/

Pesto Risotto

Numer telefonu:

  • (74) 812 08 00

E-mail:

Zdjęcia

Opis

ProHarmonia Rezydencja Wellness to miejsce, w którym największą wagę przykłada się do dobrego samopoczucia gości. Wellness to filozofia życia – jej celem jest osiągnięcie harmonii pomiędzy ciałem i umysłem. Składa się na nią wszystko, co powoduje, że czujemy się dobrze i komfortowo – to co robimy, sposób w jaki się odżywiamy, otaczający nas ludzie i przedmioty.

ProHarmonia mieści się u podnóża Gór Złotych w Sudetach, w Lądku Zdroju – jednym z najstarszych europejskich uzdrowisk. Z okien budynku, położonego na stoku góry Trojak, roztacza się fantastyczny widok na Czarną Górę leżącą w Masywie Śnieżnika.  W rezydencji na gości czeka 19 pokoi i jeden apartament – każdy urządzony w innym stylu, nawiązującym do różnych epok, kultur czy znanych postaci.  ProHarmonia oddaje do dyspozycji Gości restaurację, serwującą codziennie trzy posiłki. Najważniejszym jest pięciodaniowa, celebrowana kolacja. W Bibliotece serwowane są najlepsze drinki, wyborne kawy i herbaty, a popołudniami przygotowany jest słodki bufet. Podstawą menu jest tradycyjna kuchnia polska wzbogacona o inspiracje kulinarne z całego świata. Kuchnia serwuje również dania bezglutenowe i makrobiotyczne.

Goście mogą też skorzystać z Hormony SPA, które zapewnia szeroki zakres zindywidualizowanych zabiegów oczyszczających, odprężających, witalizujących, pielęgnacyjnych i regeneracyjnych dla ciała i umysłu.

Lokalizacja