Powrót

Informacje

Restauracja w Hotelu Bohema-Weranda

85-066 Bydgoszcz

ul. Stanisława Konarskiego 9

http://www.hotelbohema.pl/

Pesto Risotto

Numer telefonu:

  • Tel. +48 52 5 600 600

E-mail:

Godziny otwarcia

poniedziałek 13:00 - 00:00
wtorek 13:00 - 00:00
środa 13:00 - 00:00
czwartek 13:00 - 00:00
piątek 13:00 - 00:00
sobota 13:00 - 00:00
niedziela 13:00 - 22:00

Zdjęcia

Opis

Zapraszamy do Restauracji Weranda położonej w samym centrum Bydgoszczy w pięciogwiazdkowym hotelu Bohema (ul. Stanisława Konarskiego 9), gdzie w eleganckich wnętrzach z widokiem na park i fontannę kelnerzy w białych rękawiczkach serwują wyśmienite dania i desery. Górne restauracyjne piętro urządzone jest pięknie i ze smakiem. Weranda, to urokliwe miejsce z widokiem na wiekowy park, pięknie utrzymany staw i odbudowaną majestatyczną fontannę “Potop”. Szczególnie nastrojowe jest to miejsce letnim wieczorem, przy oświetlonych alejkach, podświetlonych tarasach na wodzie. Stylowe secesyjne wnętrza i piękny widok z okien tworzą niesamowity klimat. Zapraszamy Państwa do korzystania z Restauracji Weranda. Świetne miejsce na wystawną uroczystość rodzinną (na przykład 18 urodziny, imieniny, śluby) lub podjęcie szczególnie ważnych gości (spotkania biznesowe, konferencje, eventy). Wejść do Werandy można również od strony parku. Menu zmienia się wraz z porami roku jednak zawsze znajduje się w nim szeroki wybór steków (m.in. z wołowiny Kobe). Dodatkową atrakcję stanowi menu degustacyjne. Można skosztować jak smakuje homar, grasica cielęca z kurkami, policzki cielęce, stek z tuńczyka, tatar bohema z parmezanem, sałatka z gęsią, jajecznica z kurkami, sorbet cytrynowy z winem musującym czy cremu brulee z młotkowanym pieprzem. Przytulnie zaaranżowana Winiarnio – Kawiarnia Weranda zaprasza na degustacje ponad 150 gatunków win z całego świata i specjalnie skomponowane do nich menu przekąskowe. Restauracja Weranda oferuje ofertę lunchową. W weekendy w hotelu od 19:00 odbywają się wieczory z muzyką fortepianową na żywo. Regularnie organizowane są koncerty oraz spotkania z artystami w ramach cyklu Artyści w Bohemie. Hotel dysponuje prywatnymi salami, w których można zorganizować spotkania i przyjęcia od 8 do 50 gości. Hotel Bohema w starannie odrestaurowanych wnętrzach, przygotował autorskie pokoje i apartamenty o najwyższym standardzie i urzekającej atmosferze artystycznej bohemy, gdzie klasycyzm przeplata się z secesją.

 

Osoby będące na diecie bezglutenowej proszone są o zgłoszenie swojej diety przed zamówieniem dania, bądź w trakcie rezerwacji pobytu. 


Dietę bezglutenową prosimy zgłaszać kelnerowi przed złożeniem zamówienia. Budzi to dodatkową czujność nie tylko kelnera, ale przede wszystkim kucharzy, dzięki czemu dokładają jak największej staranności przy przygotowywaniu posiłku.

Lokalizacja