Powrót

Informacje

Willa Wzgórze Poręba

57-520 Poręba, Długopole Zdrój

Poręba 26a

http://www.wzgorze-poreba.pl/

Pesto Risotto

Numery telefonów:

  • +48 504 393 868
  • +48 519 562 365

E-mail:

Zdjęcia

Opis

Willa Wzgórze Poręba jest klimatycznym ośrodkiem całorocznym położonym w paśmie Sudetów Środkowych. Znajduje się w Porębie (Poręba 26a), jednej z najstarszych miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej, na wysokości 523 m n.p.m. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, aktywnych narciarzy, pasjonatów pieszych wędrówek i oczywiście wielbicieli przepięknych widoków.


Do dyspozycji gości oddajemy komfortowe, apartamenty – każdy z dostępem do telewizji, Internetu bezprzewodowego i z własną łazienką. W Willi Wzgórze Poręba znajduje się 5 apartamentów, których standard wyposażenia odpowiada standardowi czterogwiazdkowych hoteli. Na narciarzy korzystających ze świetnie przygotowanych tras narciarskich, które znajdują się w pobliżu Poręby, czeka profesjonalna narciarnia z możliwością suszenia butów narciarskich oraz możliwością dokonania samodzielnego serwisu narciarskiego.
Na terenie Willi znajduje się przestronny, nieodpłatny parking przeznaczony tylko dla gości. Każdy z turystów zakwaterowanych w Willi ma również możliwość skorzystania z zabiegów SPA. Wkoło obiektu rozciąga się wspaniały ogród o powierzchni ponad 7000 m², w którym goście znajdą doskonale wyposażone zaplecze rekreacyjne oraz przepiękny widok na Śnieżnik i Czarną Górę.
Państwa pociechy spędzą wesoło czas na specjalnie dla nich zbudowanym placu zabaw i bawialni z Xboksem, ścianką wspinaczkową. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nawet najmłodsi goście naszej Willi byli w nim całkowicie bezpieczni.

 
Oferujemy domowe posiłki oparte ma kuchni regionalnej, wszystkie nasze dania są przygotowywane na bieżąco tylko z produktów naturalnych.  Produkty pozyskujemy od okolicznych gospodarzy jajka, mleko, sery, ziemniaki, warzywa, soki, dżemy, miód zawsze świeże a przede wszystkim naturalne. Dla naszych gości pieczemy samodzielnie chleb, bułki i ciasto.

Lokalizacja