Gdzie można zjeść bez glutenu?

Palunichka Kuchnia

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela10:00 - 16:00

Palunichka Kuchnia to innowacyjna bezglutenowa EKO Piekarnia i jednocześnie BIO Cukiernia. Lokal znajduje się w Bielsku Białej.

Palunichka Kuchnia to innowacyjna bezglutenowa eko piekarnia i jednocześnie bio cukiernia. Przygotowuje się tu wyłącznie wyroby bezglutenowe, co eliminuje możliwość zanieczyszczenia glutenem na wszystkich etapach produkcji. Menu jest odpowiedzią na potrzeby osób z różnymi nietolerancjami. Można kupić tu także produkty bez jajek, mleka czy kukurydzy (na skrobi z tapioki).

Lokal oferuje bezglutenowe chleby, bułki, drożdżówki, ciasta i ciasteczka, makaroniki oraz torty, na które można składać zamówienia. W menu Palunichki Kuchni są też zdrowe śniadania: tosty z awokado, omlet z ciecierzycy, hummus z kimchi czy jogurt kokosowy z bezglutenową granolą, a do tego świeżo wyciskany sok lub smoothie. Śniadania i lunche są dostępne na miejscu, na wynos lub dowożone.

W Palunichka Kuchnia gotuje się bez białego cukru i mąki, rafinowanych i przetworzonych półproduktów. Dania i wypieki przygotowywane są z wysoko zmineralizowanych surowców i produktów superfood. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą cieszyć się słodkim smakiem zdrowych deserów, również do wegan, osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Zapraszamy serdecznie na pyszne jedzenie do Palunichki Kuchni.