Gdzie można zjeść bez glutenu?

Cook Nook – studio kulinarne

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Studio Kulinarne Cook Nook zostało założone przez miłośników dobrego jedzenia: Kingę Karasińską oraz Janusza Garncarczyka, szefa kuchni w restauracji Lemon, należącej już do naszego programu MENU BEZ GLUTENU.

W ofercie Cook Nook są różnorodne kulinarne warsztaty tematyczne, również bezglutenowe. Szefowie studia dbają, by było to miejsce na najwyższym poziomie. Dlatego goszczą znanych w całej Polsce (i nie tylko) doświadczonych szefów kuchni, sommelierów i pasjonatów gotowania. Warsztaty kulinarne skierowane są do amatorów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności kulinarne, poznać nowe smaki i praktyczne techniki. Jak również profesjonalistów. Mogą się oni zainspirować podglądając pracę najlepszych szefów kuchni. Tematyka warsztatów jest zróżnicowana, każdy znajdzie coś dla siebie. To miejsce, w którym pachnie pysznym jedzeniem. Słychać gwar rozmów oraz uwagi szefów kuchni, którzy z pasją i zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę.

Podróżujemy po kuchniach z całego świata: Polska, Włochy, Francja, Azja. Ale skupiamy się również na spotkaniach, podczas których uczestnicy mogą zdobyć praktyczne umiejętności, np. jak filetować ryby czy obierać i czyścić krewetki – mówi Pan Janusz. – Uczestników otacza przestrzeń, która została zaprojektowana tak, aby czuli się swobodnie gotując i poznając nowych ludzi i smaki.

Cook Nook to nie tylko oferta spotkań dla dorosłych, ale również miejsce przyjazne dzieciom. Na warsztatach mali adepci gotowania bawią się podczas przyrządzania skomponowanych specjalnie dla nich dań, atrakcyjnych wizualnie i smakowo. To nie lada gratka dla maluchów. Dzieci podczas warsztatów mogą rozwijać umiejętności kulinarne, kosztować nowe potrawy, ćwiczyć motorykę małą i poznawać nowych przyjaciół.

Studio kulinarne Cook Nook to również przestrzeń, w której można zorganizować małe przyjęcia okolicznościowe. Ale też spotkania biznesowe, eventy firmowe czy sesje zdjęciowe. Istnieje też możliwość zamówienia cateringu na domowe przyjęcia czy spotkania – oferowane dania są nie tylko pyszne, ale i efektowne.

Mimo że Cook Nook to świeże miejsce na gastronomicznej mapie Sądecczyzny, to już cieszy się wieloma rekomendacjami i pozytywnymi opiniami uczestników spotkań – mówi Pani Kinga. – Koniecznie odwiedź naszą kuchnię, a my zadbamy, żebyś chciał wrócić ponownie!

Kontakt telefoniczny w podanych na stronie godzinach.