Gdzie można zjeść bez glutenu?

Dom Zdrowia LILA – sanatorium

Adres:

ul. Marii Konopnickiej 37
87-720 Ciechocinek
kujawsko-pomorskie

Kontakt:

tel. (54) 283 32 34
(54) 283 32 35
513 107 663
fax. (54) 283 62 44

recepcja@domzdrowialila.pl

http://www.domzdrowialila.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Sanatorium Dom Zdrowia Lila znajduje się przy ul. Marii Konopnickiej 37 w Ciechocinku. To kameralny obiekt sanatoryjny mieszczący się w cichej i zielonej części Ciechocinka. Eleganckie wnętrza, dyskretna obsługa i domowa atmosfera sprawiają, że kuracjusze dobrze się tu czują.

W obiekcie znajduje się profesjonalna baza rehabilitacyjna. Wykonywane są zabiegi z zakresu fizykoterapii, balneoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, masaże oraz SPA. Obiekt oferuje szereg pakietów pobytowych: rehabilitacyjnych, odchudzających oraz turnusy z dofinansowaniem PFRON.

Do dyspozycji gości jest restauracja oferująca mieszkańcom smaczne wyżywienie z zastosowaniem odpowiednich diet, m.in.: bezglutenowej, cukrzycowej, wątrobowej, lekkostrawnej. Możliwość konsultacji dietetyka.
Dom Zdrowia Lila jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, współpracuje z lekarzami różnych specjalności, prowadzi działalność profilaktyczną, leczniczą i rehabilitacyjną obejmującą:

• choroby metaboliczne z nadciśnieniem tętniczym, otyłością, cukrzycą typu II, z zaburzeniami cholesterolu, wątroby i przewodu pokarmowego,
• medycynę przeciwstarzeniową
• choroby narządu ruchu
• choroby neurologiczne
• depresje, nerwice, zespół wypalania zawodowego, uzależnienia
• kobiety po mastektomii
• choroby reumatologiczne, choroby zwyrodnieniowe stawów,
• choroby układu krążenia
• choroby dróg oddechowych

Dom Zdrowia Lila pozostaje w ścisłej współpracy z Wojskowym Szpitalem Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym (oddalonym o ok. 40 m) w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych, diagnostycznych oraz konsultacji specjalistycznych, możliwość odpłatnego skorzystania z kompleksu basenowego.

Dom Zdrowia Lila przygotował specjalną ofertę senioralną. Oferta skierowana jest do samodzielnych osób starszych, których stan zdrowia pozwala jeszcze na swobodne i samodzielne funkcjonowanie, ale ze względu na okoliczności życiowe, chcąc pokonać samotność chcą zamieszkać w Domu Zdrowia. Możliwe pobyty krótko i długoterminowe.

Sanatorium posiada dwie profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, oferuje możliwość zorganizowania małej wystawy w Foyer. W obiekcie akceptuje się zwierzęta.

O diecie bezglutenowej należy poinformować podczas rezerwacji pobytu.

Po wcześniejszym (1 dzień) zgłoszeniu goście nie będący pensjonariuszami Domu Zdrowia Lila mogą korzystać z restauracji i posiłków bezglutenowych.