Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Ciechanów

Adres:

Plac Jana Pawła II 15
06-400 Ciechanów
dolnośląskie

Kontakt:

+48 573 081 407

ciechanow@fitcake.pl

https://www.facebook.com/FitCakeCiechanow/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 18:00

Nie-cukiernia Fit Cake Ciechanów usytuowana jest w centrum miasta przy Placu Jana Pawła II 15, nieopodal miejskiego ratusza i gotyckiego zamku i jest lokalem całkowicie bezglutenowym!

Cukiernia zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej aromatycznej kawy na pyszne torty, ciasta i ciasteczka. Są również lody (także bezmleczne), placki, desery w słoiczkach oraz batony i kilka smaków masła orzechowego.. Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób, bez cukru, laktozy, glutenu. Słodycz zapewnia erytrol, zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, wegetarianie oraz weganie) lub zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinoopornością). W tej nie-cukierni znajdziemy również propozycje słodkości dla osób na diecie keto, a także dla osób zwracających uwagę na kalorie. Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się w ogólnodostępnym miejscu i każdy klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem wyboru.

Nie-cukiernia przyjmuje zamówienia na pyszne torty i ciasta okolicznościowe, również w wersji wegańskiej.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.