Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Gliwice

Adres:

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 5
44-100 Gliwice
śląskie

Kontakt:

+48 796 611 755
+48 665 454 235

email.fitcakegliwice@wp.pl

https://www.facebook.com/FitCakeGliwice/

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek12:00 - 18:00
Środa12:00 - 18:00
Czwartek12:00 - 18:00
Piątek12:00 - 18:00
Sobota12:00 - 17:00
Niedziela12:00 - 17:00

Kawiarnia i cukiernia Fit Cake Gliwice w MENU BEZ GLUTENU.

Lokal położny jest blisko dworca kolejowego oraz Palmiarni. Dlatego jest idealnym miejscem aby zaczekać na pociąg lub zakończyć spacer po palmiarni.

W ofercie są ciasta i torty, ciasteczka i eklery, gofry, naleśniki, koktajle, batony proteinowe, słoiczki z deserkami i masła orzechowe, lody, a do tego aromatyczna kawa. Słodkości przygotowywane są na miejscu, wyłącznie ze składników niezawierających glutenu, cukru i laktozy. Produkty stanowią bezpieczny i pyszny wybór dla osób z celiakią, nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą czy insulinoopornością. W Fit Cake Gliwice są również propozycje słodkości dla osób na diecie keto i wegańskiej.

Fit Cake to rewolucja w cukiernictwie. Miejsce, w którym można zjeść deser bez wyrzutów sumienia i bez uszczerbku na wadze i zdrowiu – mówi właściciel. – Specjalnie dla naszych Gości, do każdego ciasta, deseru, batonika dołączamy informację, na której znaleźć można skład, ale również kaloryczność oraz zawartość makroskładników. Jesteśmy otwarci na modyfikację i indywidualne życzenia klientów.

Fit Cake Gliwice realizuje też indywidualne zamówienia na bezglutenowe ciasta i torty, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.