Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Kalisz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 18:00

Ta „niecukiernia” zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej aromatycznej kawy na pyszne bezglutenowe torty, ciasta i ciasteczka.

Dostać tu można również smakowite desery w słoiczkach, batony oraz masła orzechowe w kilku smakach – a wszystko bez glutenu! Wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i nie zawierają dodatku cukru i laktozy. W ofercie dostępne są również opcje wegańskie i keto. Słodycz zapewniają daktyle, morele, syrop daktylowy lub erytrol – zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, będące na diecie keto, wegetarianie oraz weganie, a także dla osoby zwracające uwagę na kalorie) lub zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi.

Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się w ogólnodostępnym miejscu i każdy klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem wyboru.

„Niecukiernia” przyjmuje zamówienia na pyszne torty i ciasta okolicznościowe, również w wersji wegańskiej.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.