Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Rypin

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 18:00

Mamy dobrą informację dla mieszkańców Kujaw: cukiernio – kawiarnia Fit Cake Rypin dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU. Jest to lokal całkowicie bezglutenowy!

W tej małej przytulnej kawiarni zjemy na miejscu lub kupimy słodkości na wynos. Fit Cake ma świetną lokalizację: mieści się przy ulicy Ks. Lissowskiego 13. Dobrą informacją dla zmotoryzowanych będzie to, że przy lokalu jest parking.

W ofercie są pyszne ciasta i ciasteczka, piękne torty, batony proteinowe, słoiczki z deserkami i masła orzechowe w kilku smakach. Do zdrowego słodkiego ciasta serwowana jest aromatyczna kawa z mlekiem bez laktozy lub roślinnym, rozgrzewająca herbata lub gorąca czekolada. W porze śniadaniowej lokal oferuje naleśniki, pankejki, gofry, koktajle i szejki. Słodkości przygotowywane są na miejscu, wyłącznie ze składników niezawierających glutenu, cukru i laktozy.

Wyroby z cukierni Fit Cake Rypin stanowią pyszny wybór dla osób z celiakią, nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą czy insulinoopornością. W tej nie-cukierni są również propozycje słodkości dla osób na diecie keto i wegańskiej. Wszystkie ciasta i desery są dokładnie opisane, co ucieszy każdego kto zwraca uwagę na kaloryczność i rozkład makroskładników w diecie. Do słodzenia deserów używa się tu daktyl i owoców oraz erytrytolu. Wszystkie słodycze nie zawierają konserwantów i ulepszaczy.

Przyjmujemy zamówienia na bezglutenowe ciasta i torty, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi – mówią właściciele. – Chcemy by z naszych wypieków mogły korzystać wszystkie osoby. Szczególnie te, które często przez różne alergie i problemy zdrowotne nie mogą sobie pozwolić na niektóre produkty.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.