Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Szczecin

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

„Niecukiernia” Fit Cake Szczecin zdobyła nasz certyfikat i dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU.

W Fit Cake Szczecin od ręki można kupić stuprocentowo bezglutenowe wypieki. Do tego niezawierające cukru, niektóre również bez laktozy. Jest też sporo pozycji wegańskich. Fit Cake ma ofercie ponad sto ciast (!), pyszne desery w słoikach, batony oraz wegańskie lody (w sezonie). Wszystkie produkty są przygotowywane każdego dnia na miejscu, z wysokiej jakości certyfikowanych składników.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które zmagają się z różnego rodzaju ograniczeniami w diecie (cukrzycą, celiakią, insulinoopornością, nietolerancją glutenu czy laktozy). Coś dla siebie znajdą też wegetarianie, weganie czy osoby aktywne fizycznie. W Fit Cake Szczecin serwowana jest również pyszna kawa, herbata oraz zimne napoje.

Nasza „niecukiernia” zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej kawy. Chcieliśmy stworzyć w Szczecinie lokal, jakiego jeszcze nie było. Nie tylko w zakresie oferowanych Klientom wyrobów, ale także jako miejsce z niepowtarzalnym wnętrzem – mówi właściciel lokalu. – Wspieramy ekologiczne przedsięwzięcia i przy projektowaniu lokalu te aspekty zostały uwzględnione. Lubimy otaczać się zielenią. Stąd w lokalu znajdują się specjalnie zaprojektowane podwieszone pod sufitem wieszaki na rośliny. Motywy zwierzęce, papugi i małpy są namiastką podróży do dżungli. W sezonie wiosenno-letnim zapraszamy do naszego ogródka. Gdzie można napić się kawy i zjeść nasze wyroby w promieniach słońca na świeżym powietrzu.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do szczecińskiego Fit Cake! Można tu też zamówić torty, m.in takie jak na zdjęciach.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.