Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Trzebnica

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

„Niecukiernia” Fit Cake z Trzebnicy w Menu bez Glutenu!

Cukiernia a zarazem „niecukiernia” zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej aromatycznej kawy na pyszne torty i ciasta. Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, będące na diecie keto, wegetarianie oraz weganie, a także dla osób które zwracają uwagę na kalorie). Osoby które zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinodpornością) również znajdą tu coś dla siebie. Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się w ogólnodostępnym miejscu. Każdy klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem wyboru.

Chcieliśmy stworzyć magiczne miejsce dla osób, którzy kochają słodkości, ale chcą żyć fit. Dla osób które borykają się z problemami zdrowotnymi, np. cukrzyca czy celiakia. I dla tych którzy tak jak my kochają dobrą kawę – mówi właścicielka Fit Cake Trzebnica. – Mamy szeroką ofertę dla alergików, wegan. Produkty są starannie opisane, z podziałem na kalorie i makroskładniki.

Dostać tu można również smakowite desery w słoiczkach, batony oraz masła orzechowe w kilku smakach – a wszystko bez glutenu! Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i nie zawierają cukru i laktozy.

W ofercie posiadamy również opcje vege i keto. Słodycz zapewniają daktyle, morele, syrop daktylowy lub erytrol – zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności.

„Niecukiernia” przyjmuje zamówienia na pyszne torty i ciasta okolicznościowe, również w wersji wegańskiej.