Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Wadowice

Adres:

ul. Sienkiewicza 14
34-100 Wadowice
małopolskie

Kontakt:

+48 698 442 156

wadowice@fitcake.pl

https://www.facebook.com/FitCakeWadowice/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 16:00

Nie-cukiernia Fit Cake Wadowice w MENU BEZ GLUTENU. Ta nie-cukiernia oferuje zdrowe i pyszne słodkości. Wszystkie są bezglutenowe!

Lokal znajduje się blisko centrum miasta, co jest korzystne dla mieszkańców i turystów. Osoby na diecie wegańskiej lub keto diecie znajdą tu również coś dla siebie. W swojej ofercie Fit Cake Wadowice ma torty, ciasta, batony, snacki owocowe, desery w słoiczkach, firmową czekoladę oraz pączki i donuty. Z napojów rdostępne są kawy, herbaty, koktajle, mrożone napoje, a nawet kawa kuloodporna! Wszystko robione jest na miejscu i od podstaw, w tradycyjny rzemieślniczy sposób, bez gotowców. Wyroby Fit Cake Wadowice szczególnie zadowolą osoby dbające o zdrowy styl odżywiania, dbające o sylwetkę czy sportowców.

Nasze 12 lat doświadczenia z różnymi nietolerancjami pokarmowymi sprawiły, że oferta skierowana jest do bardzo wymagających miłośników deserów. – mówi właścicielka. – Zaczęło się od nietolerancji glutenu, laktozy i cukru. Potem dołączyły celiakia i Hashimoto. Dziś chcemy służyć naszym doświadczeniem świadomym rodzicom, dorosłym i dzieciom. Pomagając sobie wiemy jak pomagać innym.

W nie-cukierni można również zamówić słodkości na różne okazje i uroczystości, w tym firmowe. Skład wyrobu może być dostosowany do konkretnych ograniczeń dietetycznych.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.