Gdzie można zjeść bez glutenu?

Restauracja Lemon i hotel Lemon Resort SPA

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Restauracja Lemon i hotel Lemon Resort SPA położone są nad samym brzegiem Jeziora Rożnowskiego w Gródku nad Dunajcem w powiecie nowosądeckim.

Otwarte przestrzenie restauracji Lemon połączone z nowoczesnym designem i niesamowitym widokiem na jezioro uprzyjemnią każdą chwilę spędzoną w tym miejscu. Restauracja posiada duży taras, z którego można podziwiać panoramę jeziora wraz z Małpią Wyspą oraz otaczającymi ją wzgórzami. W menu restauracji dominują dania kuchni europejskiej. Przygotowuje się je z klasycznych produktów o najwyższej jakości; w części to produkty lokalne, część sprowadzana jest na własne potrzeby bezpośrednio z Włoch.

Szef kuchni serwuje miedzy innymi: Carpaccio z polędwicy wołowej z grzankami bezglutenowymi; Bruschettę z pomidorami i bazylią na pieczywie bezglutenowym; Gnocchi bezglutenowe z polędwicą wołową oraz aromatyczne Kotleciki jagnięce z warzywami z patelni; Stek z antrykotu z boczniakami; Pastę con gambaretti na makaronie bezglutenowym czy Pastę con spinaci e pollo na makaronie bezglutenowym. A na deser dostaniemy tajemniczo brzmiący: malinowy lemon lub koralowy lemon.

Kawiarnia w lobby Resortu to miejsce gdzie serwowana jest świeżo parzona kawa, herbata, koktajle oraz słodkie desery. W Budynku głównym znajdują się również kręgle, kącik dziecięcy z grami i zabawkami przystosowanymi do różnych grup wiekowych, plac zabaw na świeżym powietrzu oraz sala gier, w której starsze dzieci z pewnością będą chciały spędzić cały dzień.

Lemon Resort Spa to nie tylko nowoczesny hotel z basenem, ale również z saunami, wśród których znajdą Państwo saunę parową, ziołowa, suchą oraz infrasaunę. Strefa Wellness obejmuje również tężnię solną. Lemon Resort Spa to idealne miejsce na różnorodną aktywność fizyczną. Można skorzystać z siłowni, squasha, wypożyczyć rower na wycieczkę rodzinną oraz sprzęt wodny.

Restauracja Lemon znalazła się w szalenie prestiżowym zestawieniu 390 najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce według „Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska 2016”. W przewodniku tym rekomendowane są najlepsze restauracje w Polsce. Gratulujemy!