Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pracownia Tortów Artystycznych MASKA COFFEE & SWEET

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 19:00
Niedzielanieczynne

Pracownia realizuje zamówienia indywidualne na bezglutenowe chleby, ciasta i torty, również dla osób z różnymi nietolerancjami, np. na laktozę, mleko czy jaja oraz dla wegan i dla osób z cukrzycą. Zamówienia przyjmowane są telefoniczne +48 886 640 840 lub przez FB lokalu.

Pracownia Tortów Artystycznych tworzy torty okolicznościowe, ślubne, komunijne, candy bary czyli słodkie stoły. Wszystko przepięknie dekorowane,  a torty to małe arcydzieła.

Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie, bo każdy tort jest dla mnie kompozycją zapachów i smaków połączonych emocjami. Tworzone przeze mnie kreacje cukiernicze staram się z głęboką precyzją wkomponowywać w oczekiwania moich klientów. Z entuzjazmem i zaangażowaniem przyjmuję wyzwania, aby każdy mój projekt był niepowtarzalny i wyjątkowy. Oferta skierowana jest do osób odżywiających się świadomie w myśl zasady: jesteśmy tym co jemy! “Wszystkie oferowane produkty przygotowywane są ze ścisłym przestrzeganiem zasad bezglutenowych, a składniki są starannie dobierane tak, aby sprostać wszystkim normom” – mówi właścicielka Katarzyna Masny.

Wszystkie produkty nie zawierają konserwantów i sztucznych dodatków. Specjalnie wyselekcjonowane składniki zapewniają nieprzeciętny smak oraz walory zdrowotne.