Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pracownia Tortów Artystycznych MASKA COFFEE & SWEET

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtoreknieczynne
Środanieczynne
Czwarteknieczynne
Piąteknieczynne
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

W Pracowni Tortów Artystycznych powstają torty okolicznościowe, ślubne, komunijne i candy bary czyli słodkie stoły. Wszystko przepięknie dekorowane,  a torty to małe arcydzieła.

W pracowni można zamówić również bezglutenowe chleby z mąk jednorodnych oraz ciasta i ciastka. Wszystko również w wersji dla osób z różnymi nietolerancjami, np. na laktozę, mleko czy jaja oraz dla wegan i dla osób z cukrzycą.

Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie, bo każdy tort jest dla mnie kompozycją zapachów i smaków połączonych emocjami. Tworząc kreacje cukiernicze staram się z głęboką precyzją wkomponowywać w oczekiwania moich klientów. Z entuzjazmem i zaangażowaniem przyjmuję wyzwania, aby każdy mój projekt był niepowtarzalny i wyjątkowy. “Wszystkie oferowane produkty przygotowujemy ze ścisłym przestrzeganiem zasad bezglutenowych, a składniki starannie dobieramy tak, aby sprostać wszystkim normom” – mówi właścicielka Katarzyna Masny.

Oferta skierowana jest do osób odżywiających się świadomie w myśl zasady: jesteśmy tym co jemy! Dlatego wszystkie produkty nie zawierają konserwantów i sztucznych dodatków. Specjalnie wyselekcjonowane składniki zapewniają nieprzeciętny smak oraz walory zdrowotne.

Zamówienia można składać telefoniczne +48 886 640 840 lub przez FB lokalu.