Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Kórnik

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtoreknieczynne
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Kawiarnia Fit Cake Kórnik to kolejna „nie-cukiernia” w MENU BEZ GLUTENU. Lokal położony jest niedaleko Zamku w Kórniku, zabytkowej rezydencji-muzeum, przy ul. Wojska Polskiego 23.

W tej cukiernio-kawiarni każdy łasuch znajdzie coś dla siebie. W ofercie są ciasta i torty (również na zamówienie), koktajle, batony proteinowe, słoiczki z deserkami i masła orzechowe. A dla kawoszy aromatyczna kawa z palarni The White Bear.

Słodkości przygotowywane są tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami, wyłącznie ze składników niezawierających glutenu, cukru i laktozy. Produkty są wysokiej jakości i są bezpiecznym i pysznym wyborem dla osób z celiakią, cukrzycą czy insulinoopornością. Wyroby ponadto charakteryzują się niską kalorycznością, co docenią osoby, które zwracają uwagę na zdrowy styl odżywiania, a także sportowcy i osoby dbające o sylwetkę. Fit Cake Kórnik proponuje też słodkości bez jaj i produktów mlecznych, odpowiednie dla wegan.

Zapraszamy serdecznie, będzie zdrowo i pysznie!

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.