Gdzie można zjeść bez glutenu?

Krosno Wegańskie

Godziny otwarcia:

Poniedziałek11:00 - 20:00
Wtorek11:00 - 20:00
Środa11:00 - 20:00
Czwartek11:00 - 20:00
Piątek11:00 - 20:00
Sobota11:00 - 20:00
Niedziela11:00 - 20:00

Krosno Wegańskie to restauracja nie tylko dla wegan, ale także całkowicie bezglutenowa. Właśnie dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU.

Krosno Wegańskie to miejsce, w którym można zjeść zdrowy i smaczny lunch skomponowany z warzyw, orzechów oraz ziół i przypraw (menu tradycyjne i „smaki świata”). Nacieszymy tu też podniebienie słodkimi deserami, przygotowywanymi na bazie naturalnych składników i bez dodatku cukru. Oprócz ciast i tartaletek dostępne są smoothies i lody – bezglutenowe, bez cukru, nabiału i jajek.

Krosno Wegańskie to manifest oraz nasza wspólna odpowiedź dla powszechnie dostępnych niezdrowych produktów spożywczych, które masowo zalewają rynek. Nasze potrawy, spełniające wymogi diety wegańskiej i bezglutenowej, to jednak propozycja dla każdego, kto chce zdrowo i smacznie zjeść – mówi właścicielka. – Jednymi z ulubionych potraw naszych najmłodszych klientów są naleśniki kasztanowe z “serkiem” kokosowym i musem malinowym. Wśród dań preferowanych przez dorosłych prym wiodą gołąbki z ryżem kalafiorowym i warzywna lasagne z orzechową ricottą. Na deser polecamy migdałowe brownie z orzechami pecan.

Menu restauracji zmieniane jest sezonowo. Do dyspozycji gości jest ogródek przed lokalem. Lokal proponuje także ofertę na wynos z dostawą na terenie Krosna.