Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pracownia Cukiernicza Kwiatek Wanilii

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Pracownia Cukiernicza Kwiatek Wanilii zaprasza na pyszne torty, ciasta i desery.

Możecie tu zamówić pięknie udekorowane bezglutenowe torty i ciasta, również z bezy, ptasie mleczko, makaroniki, mrożone desery musowe, kolorowe owocowe pianki i wiele innych słodkości.  Do przygotowania bezglutenowych deserów używane są tylko wysokiej jakości produkty. Nie znajdziecie tu sztucznych barwników i aromatów.

Pracownia realizuje wyłącznie zamówienia. Nie ma tu stolików ani żadnych pomieszczeń dla klientów. Zamówienia przyjmowane są on-line oraz telefonicznie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienie można odebrać osobiście w Osowcu lub z dostawą. Dostawy realizowane są do Grodziska i do Warszawy oraz do miejscowości leżących po drodze z pierwszego do drugiego miasta.

Nasza rodzina już od 10 lat doskonale wie, na czym polega celiakia – znamy ten tryb życia! Indywidualnie i kreatywnie tworzymy nasze desery dla osób z celiakią – mówią właściciele.– Uwielbiamy zaskakiwać! W każdy z naszych deserów wkładamy dużo miłości. Wybierając nas, otrzymujesz wspaniały smak, piękną prezentację i dobry nastrój. Prowadzimy również kursy dla tych, którzy chcą przygotować desery musowe czy ptasie mleczko, makaroniki. Nasze motto: Czas by być szczęśliwym jest teraz, miejsce do szczęścia jest tutaj.