Gdzie można zjeść bez glutenu?

Lemon Tree

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota09:00 - 19:00
Niedzielanieczynne

W restauracji LEMON TREE w Kielcach kuchnia bazuje na ekologicznych składnikach. Ponadto używa się tu opakowań oraz surowców, które nie są szkodliwe dla środowiska.

W LEMON TREE przygotowywane są dania nie tylko dla osób na diecie bezglutenowej i z innymi nietolerancjami pokarmowymi, ale także dla diabetyków oraz osób z chorobami tarczycy. Oferowane są dania wegetariańskie i wegańskie oraz diety dla odchudzające i dla sportowców. Na miejscu wypiekane są bezglutenowe chleby, które można kupić. W karcie menu na stałe pojawiły się bezglutenowe pierogi!
W Lemon Tree pracuje dietetyk. Z którego pomocy mogą skorzystać osoby zamawiające catering LEMON TREE (bo istnieje także taka możliwość), jak również goście, którzy potrzebują porady żywieniowej. Oferowane diety pudełkowe są dostosowane indywidualnie do każdego klienta, co czyni każda dietę niepowtarzalną.

Jesteśmy firmą rodzinną, stworzoną z miłości do zdrowego żywienia. W naszej codziennej pracy nie uznajemy kompromisów, dlatego wytwarzamy produkty najwyższej jakości z najlepszych składników od naszych zaufanych dostawców. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów, dlatego w naszą pracę wkładamy nie tylko fachowa wiedzę i doświadczenie. – mówi dietetyk.

Lemon Tree został nadany Certyfikat „Miejsce wolne od cukru” przez Fundację Szczęśliwi Bez Cukru.