Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Lubin

Adres:

Ul. Bolesława Chrobrego 6
59-300 Lubin
dolnośląskie

Kontakt:

501 746 100

lubin@fitcake.pl

https://www.facebook.com/FitCakeLubin/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:15
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela12:00 - 18:00

Miło nam ogłosić że kawiarnia Fit Cake w Lubinie należy do programu MENU BEZ GLUTENU. Lokal położony jest w centrum miasta, w pobliżu Lubińskich Błoń.

Cukiernia Fit Cake to miejsce stworzone z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie. Jeśli lubisz pyszne desery, a brakuje Ci czasu żeby zrobić domowe ciasto – nie-cukiernia zaprasza. Fit Cake tworzy wypieki z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, wegetarianie oraz weganie) oraz tych którzy zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzyca, celiakia, nietolerancja glutenu, laktozy, insulinooporność). Do przygotowywania słodkich wypieków nie używa się tu konserwantów, sztucznych kremów, ani białego cukru. Zastępuje się go np. daktylami, syropem daktylowym lub erytrolem – zamiennikiem cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności.
W menu cukierni są zarówno ciasta, batoniki, torty okolicznościowe, jak i desery w słoiczkach. Lokal oferuje także bogatą ofertę śniadaniową: wypiekane na miejscu bajgle, gofry, naleśniki, pankejki, owsianki i jaglanki. Wszystko nie tylko pięknie wygląda, ale też smakuje. Istny raj dla łasuchów!
Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.