Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Oleśnica

Godziny otwarcia:

Poniedziałek11:00 - 18:00
Wtorek11:00 - 18:00
Środa11:00 - 18:00
Czwartek11:00 - 18:00
Piątek11:00 - 18:00
Sobota11:00 - 18:00
Niedziela12:00 - 18:00

Zapraszamy do „niecukierni” Fit Cake Oleśnica na zdrowe słodycze i dobrą kawę. Lokal mieści się przy ulicy Ignacego Paderewskiego.

Można się tu napić kawy czy herbaty oraz zjeść coś zdrowego. Fit Cake Oleśnica oferuje wyroby bez glutenu i bez dodatku tradycyjnego cukru: ciasta, torty, muffinki, czekolady, desery w słoiczkach, owsianki, jaglanki, batony, kilka rodzajów masła orzechowego oraz wiele innych słodyczy. Wszystkie produkty wyrabiane są na miejscu każdego dnia, z najwyższej jakości składników i bez użycia konserwantów.

Zamiast białego cukru ciasta i desery słodzone są daktylami, syropem daktylowym lub erytrolem – to właśnie one nadają słodycz wszystkim wyrobom. Bogata oferta skierowana jest do wszystkich, którzy świadomie wybierają to, co zdrowe. Znajdą tu coś dla siebie osoby z celiakią, cukrzycą, insulinoopornością, alergiami czy nietolerancjami pokarmowymi. W ofercie jest wiele pozycji wegańskich i keto. Na czytelnych etykietach wymienione są wszystkie składniki, alergeny, kaloryczność wyrobów oraz ilości zawartych w nich makroskładników.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.