Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pensjonat Alpejski Dwór

Godziny otwarcia:

Poniedziałek13:00 - 22:00
Wtorek13:00 - 22:00
Środa13:00 - 22:00
Czwartek13:00 - 22:00
Piątek13:00 - 22:00
Sobota13:00 - 22:00
Niedziela13:00 - 22:00

Alpejski Dwór to pensjonat położony w Kotlinie Kłodzkiej. Pensjonat jest położony na uboczu, wokół las i cisza.

Kuchnia pensjonatu serwuje dania domowe oraz regionalne. Wszystkie posiłki przygotowywane są na świeżo, bez użycia gotowych półproduktów. Program pobytu oraz jadłospis ustala się indywidualnie. Dietę bezglutenową należy zgłosić kelnerowi przy zamawianiu posiłku w restauracji (goście z zewnątrz) lub przy rezerwacji pobytu w ośrodku.

Pensjonat Alpejski Dwór przyjmuje gości indywidualnych oraz większe grupy, organizuje imprezy okolicznościowe. W zależności od charakteru imprezy możliwa jest organizacja dla gości pensjonatu ogniska, grilla czy karaoke.

W Kotlinie Kłodzkiej znajduje się wiele atrakcji turystycznych m.in. Ogród Bajek w Międzygórzu (założony po I wojnie św.), pełen bajkowych postaci z korzeni drzew, szyszek, kory na powierzchni 0,23 ha, Wodospad Wilczki w Międzygórzu – drugi co do wielkości w polskich Sudetach (22 m wysokości), Twierdza Kłodzka – potężny zamek z X wieku, Masyw Śnieżnika, Sanktuarium Marii Śnieżnej na Górze Igliczna, Jaskinia Niedźwiedzia, Kopalnia Złota w Złotym Stoku; muzeum bajek w Kudowie Zdrój; kompleks narciarski na Czarnej Górze (8 km nartostrad), trasy do narciarstwa biegowego i nordic walking. Z pewnością w Kotlinie Kłodzkiej nawet najbardziej wymagający turysta nie będzie się nudził. Właścicielka Alpejskiego Dworu sama od kilku lat jest na diecie bezglutenowej.