Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pensjonat Tajemniczy Ogród

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Pensjonat Tajemniczy Ogród stoi u podnóża Góry Żar – najwyższego szczytu Pienin Spiskich, w 800-letniej górskiej miejscowości Frydman.

Można tutaj zjeść nie tylko smacznie i bezglutenowo ale równocześnie zdrowo (w kuchni nie używa się żywności zawierającej konserwanty, barwniki czy sztuczne aromaty). Każdy pokój pensjonatu jest inaczej zaaranżowany (inny kolor, wystrój) natomiast w restauracji pensjonatu rzeczywiście można poczuć się jak w ogrodzie.

Na terenie pensjonatu znajduje się ogród do dyspozycji gości a w nim grill, zjeżdżalnia dla dzieci, piaskownica, boisko. Miła, rodzinna atmosfera, z dala od tłumów i zgiełku. W pobliskim kościele istnieje możliwość przyjęcia bezglutenowej komunii świętej.

Goście pensjonatu mogą bezpłatnie korzystać z atrakcji jakie oferuje teren rekreacyjny „Kemping Łęg” nad rzeką Białką, w starym lesie. Dostępne są place zabaw, miejsca na ognisko i boisko.

Przez Frydman, nad brzegiem jeziora, przebiega malownicza trasa pieszo-rowerowa: Velo Dunajec, o łącznej długości 237 km. Jest to urokliwe miejsce do spacerów, uprawiania sportu i odpoczynku.

Dobra baza wypadowa w Pieniny, Gorce, Tatry. W pobliżu Zalew Czorsztyński (800 metrów) z plażą i przystanią z wypożyczalnią sprzętu pływającego, zabytkowy kościół w Dębnie (UNESCO), Rezerwat Przełomu Białki (1,5 km), rejsy po Jeziorze Czorsztyńskim statkiem „Biała Dama”, turystyczne przejście graniczne na Słowację oraz zabytkowe zamki w Niedzicy i Czorsztynie, baseny termalne w Szaflarach (18 km) i w Białce Tatrzańskiej (10 km); niedaleko ośrodki narciarskie.

Dietę bezglutenową należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji pobytu.

Istnieje możliwość spożycia obiadu (danie dnia) przez osoby nie będące gośćmi Pensjonatu, również w wersji bezglutenowej i bezmlecznej.

Pensjonat obecnie jest zamknięty.