Gdzie można zjeść bez glutenu?

Restauracja Hurry Curry 3

Adres:

ul. Szpitalna 9
31-024 Kraków
małopolskie

Kontakt:

+48 511 433 663

http://www.hurrycurry.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 24:00
Sobota12:00 - 24:00
Niedziela12:00 - 24:00

Miło nam ogłosić, że do programu MENU BEZ GLUTENU dołączyła restauracja Hurry Curry przy ul. Szpitalnej 9 w Krakowie.

Pomysł na restaurację jej właściciele przywieźli z podróży. Zainspirowały ich wyprawy do Indii, Laosu, Birmy i wielu innych krajów Azji. Hurry Curry oferuje pokaźną ilość kolorowych i aromatycznych curry z całego świata, o różnych poziomach ostrości i w różnych wariantach: tajskie, indyjskie, japońskie i inne. Dania wyraziste, dobrze doprawione, o różnym stopniu pikantności, od delikatnych po dość pikantne. Każde curry różni się od siebie, nie będzie trudno znaleźć coś dla siebie.

W Hurry Curry można skosztować jak smakuje zupa TOM YUM lub singapurska zupa ze słodkiej kukurydzy i mleka kokosowego. Smak ostrej zupy złagodzi łagodne mango lassi.  Karta usatysfakcjonuje zarówno wegan, wegetarian, jak i mięsożerców. Wszystkie dania kuchni Hurry Curry przygotowywane są z naturalnych składników, bez użycia szkodliwych środków konserwujących ani wzmacniaczy smaku. Istotą potraw curry są przyprawy i zioła, które nie tylko nadają smak ale i mają właściwości lecznicze oraz świeże mięso i warzywa, oraz sprowadzony bezpośrednio z Sumatry wyśmienity, aromatyczny ryż Jaśminowy. Imbir, galangal, czosnek czy zawarta w papryczkach chili kapsaicyna od lat stosowane są w medycynie naturalnej jako środki wspomagające trawienie, wzmacniające odporność i ogólnie poprawiające samopoczucie.

Misją Hurry Curry jest dostarczanie posiłków w stylu „fast food” bez konieczności rezygnowania z walorów smakowych, odżywczych i zdrowotnych oferowanych potraw. Tutaj można szybko coś zjeść w ciągu dnia, bądź wieczorem we dwoje lub ze znajomymi.