Gdzie można zjeść bez glutenu?

Restauracja Rukola w Hotelu Morawa

Adres:

Stara Morawa 11a
57-550 Stronie Śląskie
dolnośląskie

Kontakt:

Tel. +48 74 814 08 74
(074) 884 34 01

biuro@hotelmorawa.pl

http://www.hotelmorawa.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Hotel Morawa mieści się w miejscowości Stara Morawa w Masywie Śnieżnika na Ziemi Kłodzkiej, kilka kilometrów od stoków narciarskich w Czarnej Górze. Restauracja hotelowa Rukola specjalizuje się w daniach kuchni europejskiej oraz tradycyjnej kuchni polskiej. Szef kuchni osobiście dba o wysoką jakość i świeżość składników dań. Dietę bezglutenową prosimy zgłaszać kelnerowi przed złożeniem zamówienia. Budzi to dodatkową czujność nie tylko kelnera, ale przede wszystkim kucharzy, dzięki czemu dokładają jak największej staranności przy przygotowywaniu posiłku.

Hotel Morawa to wyjątkowe miejsce dla wszystkich kochających bliskość natury, piesze wycieczki i kolarstwo górskie (w hotelu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów). Upalne dni warto spędzić na piaszczystej plaży pobliskiego zalewu. W okolicy można odwiedzić Jaskinię Niedźwiedzią, twierdzę Kłodzko czy Sanktuarium Marii Śnieżnej pod Międzygórzem. Hotel Morawa to kameralne i jednocześnie nowoczesne miejsce z własną strefą Spa & Wellness. Oprócz basenu rekreacyjnego znajduje się tu również brodzik z zabawkami dla dzieci, bicze wodne, jaccuzzi, sala bilardowa, pokój gier, kącik malucha i plac zabaw dla dzieci. Można też skorzystać z bogatej oferty masaży: sportowych, relaksacyjnych, odżywczych i odmładzających. Dużym zainteresowaniem cieszy się domek saunowy. Znajduje się tam sauna fińska, łaźnia parowa i specjalna balia z zimną wodą. Na terenie hotelu znajdują się nowoczesne oświetlone korty tenisowe oraz boisko wielofunkcyjne do gier zespołowych. To idealne miejsce do wypoczynku, spędzenia urlopu, weekendu oraz zorganizowania profesjonalnego spotkania, szkolenia biznesowego czy imprez okolicznościowych (bankietu, wesela). Hotel Morawa świadczy także usługi cateringowe na terenie Kotliny Kłodzkiej.

Osoby będące na diecie bezglutenowej proszone są o zgłoszenie swojej diety przed zamówieniem dania w restauracji Rukola, bądź w trakcie rezerwacji pobytu w hotelu.