Gdzie można zjeść bez glutenu?

Tinta Bar

Adres:

Al. Marcinkowskiego 26
61-745 Poznań
wielkopolskie

Kontakt:

(61) 853 21 10
+48 618 532 110

http://www.tintabar.pl/kontakt

http://www.tintabar.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota10:00 - 17:00
Niedzielanieczynne

Restauracja Tinta Bar mieści się w centrum Poznania, naprzeciw nowego wejścia do Muzeum Narodowego, pomiędzy Biblioteką Raczyńskich, a Uniwersytetem Artystycznym.

Jest to nieduża, artystyczna restauracja. Miejsce które tętni życiem, a jednoczenie jest kameralne i spokojne. Miejsce gdzie można skosztować prawdziwie unikatowych smaków.

Bardzo smaczne jedzenie, ładnie i estetycznie podane, obsługa miła i nastawiona na kontakt z klientem. Dania zamawia się przy barze, ale potem są już podawane przez obsługę do stolika. Wystrój podobnie jak jedzenie: estetyczny i z pomysłem. Miło spędza się tu czas.

W menu znajdziemy prawdziwe bezglutenowe smakołyki – smaczne śniadania, sałatki, zupy – kremy, potrawy na bazie ryżu i kasz, makarony, naleśniki, oraz wiele świetnych dań głównych. Zawsze dostępny jest spory wybór dań sezonowych. Na przykład zupa krem z marchwi i imbiru, zielony krem brokułowo-groszkowy, kremowa zupa z cukinii z serkiem mascarpone czy bezglutenowy makaron z wędzonym kurczakiem, oliwkami i rukolą.

Potrawy bezglutenowe przygotowywane są ze specjalną uwagą, zawsze można dopytać o szczegóły. A na deser można zamówić pyszne owocowe koktajle.

W lokalu organizowane są specjalne warsztaty z przyrządzania smoothie. To wspaniała okazja do spędzenia rodzinnie czasu, a także do spróbowania bezglutenowych specjałów. Tinta Bar proponuje również catering dla firm i osób prywatnych (jednorazowo lub na specjalne cykliczne zamówienia dietetyczne).

Prosimy aby zamawiając bezglutenowe dania, zawsze poinformować obsługę o swojej diecie bezglutenowej.