Gdzie można zjeść bez glutenu?

WOLNA – piekarnia bezglutenowa

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek08:00 - 16:30
Środa08:00 - 16:30
Czwartek08:00 - 16:30
Piątek08:00 - 17:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

WOLNA – piekarnia bezglutenowa z Łodzi to manufaktura wypiekająca codziennie świeże, smaczne i zdrowe bezglutenowe pieczywo domowe. WOLNA z Łodzi jest franczyzą piekarni poznańskiej, mieści się przy ulicy Zgierskiej 51 w Łodzi.

„W naszej ofercie znajdą Państwo chleby, bułki, paluchy, pizzerki, ciasta, ciasteczka i babeczki. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a nasza oferta z każdym tygodniem jest coraz bogatsza”. – mówi właściciel. – Wszystkie wypieki tworzymy z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych substancji. Wypiekane przez nas pieczywo nie tylko pięknie wygląda na zdjęciach, nasze pieczywo jeszcze lepiej smakuje!”

Wszystkie bezglutenowe mąki używane do wypieków pochodzą z certyfikowanych młynów. Pozostałe surowce wykorzystywane w produkcji pieczywa i słodkości, są starannie dobrane pod kątem bezglutenowości, pochodzą od uznanych producentów. Znajdą tu coś dla siebie również weganie oraz osoby cierpiące na dodatkowe alergie i nietolerancje pokarmowe.

WOLNA – piekarnia bezglutenowa realizuje również zamówienia z wysyłką kurierską, więcej informacji w piekarni. Wyroby piekarni w wybrane dni są dostępne w punktach partnerskich na terenie Łodzi i Warszawy. Więcej informacji na Fanpage piekarni.