Gdzie można zjeść bez glutenu?

WOLNA – piekarnia bezglutenowa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 16:00
Środa10:00 - 16:00
Czwartek10:00 - 16:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

WOLNA – piekarnia bezglutenowa z Łodzi będąca w MENU BEZ GLUTENU to manufaktura wypiekająca codziennie świeże, smaczne i zdrowe bezglutenowe pieczywo domowe. WOLNA z Łodzi jest franczyzą piekarni poznańskiej, mieści się przy ulicy Zgierskiej 51.
W naszej ofercie znajdą Państwo chleby, bułki, paluchy, pizzerki, ciasta, ciasteczka i babeczki. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a nasza oferta z każdym tygodniem jest coraz bogatsza. – mówi właściciel. – Wszystkie nasze wypieki tworzone są z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych substancji. Wypiekane przez nas pieczywo nie tylko pięknie wygląda na zdjęciach, nasze pieczywo jeszcze lepiej smakuje!

Wszystkie bezglutenowe mąki używane do wypieków pochodzą z certyfikowanych młynów. Pozostałe surowce wykorzystywane w produkcji pieczywa i słodkości, są starannie dobrane pod kątem bezglutenowości, pochodzą od uznanych producentów. Znajdą tu coś dla siebie również weganie oraz osoby cierpiące na dodatkowe alergie i nietolerancje pokarmowe.