Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Zielona Góra Makowa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 18:00

Cukiernio-kawiarnia Fit Cake Makowa z Zielonej Góry w MENU BEZ GLUTENU.

Cukiernię znajdziecie w dzielnicy Jędrzychów przy ul. Makowej 10. Wszystkie słodkości są tu bezglutenowe!

Nasza „niecukiernia” jest miejscem, gdzie od ręki można dostać 100% bezglutenowe wypieki, niezawierające cukru, czasami również laktozy. Nasz zespół jest mały, ale są to pracownicy prima sort, którzy dbają o doskonałą jakość na każdym kroku. Od wyboru wyselekcjonowanych produktów, poprzez proces powstawania wypieków, aż do obsługi naszych gości. Mogą być Państwo pewni, że jesteście w najlepszych rękach – mówi właścicielka. Dla naszych najmłodszych gości stworzyliśmy kąt (bo kącik to za mało), gdzie godzinami będą mogły się bawić, podczas, gdy rodzice otrzymają chwile dla siebie. 

„Niecukiernia” zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej kawy. Wszystkie wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, na diecie keto, wegetarianie, weganie). Jak i zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinoopornością).

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.