Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Zielona Góra Osiedle Kaszubskie

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

Kolejna „niecukiernia” i zarazem kawiarnia – Fit Cake Zielona Góra Osiedle Kaszubskie w MENU BEZ GLUTENU!  Wszystkie słodkości są tu bezglutenowe.

Ta „Niecukiernia” położona na osiedlu Kaszubskim w Zielonej Górze zaprasza miłośników słodkości na desery oraz ciasta, torty, batony i babeczki. Ale też bubble gofry, naleśniki, pancakes, jaglanki i owsianki oraz słodkie kremy w słoiczkach. A do tego filiżanka kawy z palarni kawy Coffee Hunter. Wszystko robione jest od podstaw, w tradycyjny rzemieślniczy sposób, bez cukru, laktozy, glutenu, pszenicy, oraz bez gotowców. Biały kryształ zastąpiono erytrytolem, jego zamiennikiem o niskim indeksie glikemicznym.
Wszystkie produkty tworzy się według prostej zasady – ma być smacznie, naturalnie i zdrowo. Oferowane w cukierni słodkości odpowiednie są dla osób dbających o zdrowy styl odżywiania, dbających o sylwetkę, dla sportowców, wegan. Ale też diabetyków, celiaków, osób mających nietolerancje pokarmowe, jednym słowem dla każdego kto ma ochotę na coś słodkiego.

Przytulna aranżacja, unoszący się w powietrzu aromat kawy i duży wybór ciast sprawiają, że odwiedzający nas klienci czują się jak w domu. Serdecznie zapraszamy w poszukiwaniu własnego ulubionego smaku. – mówi właściciel.

W Fit Cake Zielona Góra Osiedle Kaszubskie realizuje się indywidualne zamówienia na bezglutenowe ciasta, torty i chleb – również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.