Powrót

Informacje

Hotel Patio

50-110 Wrocław

ul. Kiełbaśnicza 25

http://www.hotelpatio.pl/

Pesto Risotto

Numer telefonu:

  • +48 71 37 50 400

E-mail:

Zdjęcia

Opis

Hotel Patio usytuowany jest w dwóch malowniczych kamieniczkach, w sercu wrocławskiego Rynku. Wyjątkowa architektura łączy w sobie piękno dziewiętnastowiecznej fasady, z futurystycznym wnętrzem.

Hotel otwiera swe podwoje dla gości ceniących komfort i wyjątkową atmosferę. Unikalny design pokoi zachęca do wypoczynku , jak również stwarza idealne warunki do pracy . Oferta hotelu skierowana jest zarówno do gości businessowych, jak również do gości indywidualnych , pragnących spędzić niezapomniany czas z rodziną. Zachęca bowiem szerokim wachlarzem  usług dodatkowych i wieloma atrakcjami dostępnymi w ofertach pakietowych.

Na wysoka jakość usług składa się również bogata oferta śniadań Przygotowywane są wyłącznie na bazie naturalnych składników i serwowane w hotelowej restauracji w formie szwedzkiego stołu.

Szeroki wybór dań przygotowywanych specjalnie na zamówienie , spokojna muzyka i poranna prasa, sprawiają, że miło jest rozpocząć z nami dzień. Asortyment poszerzony został również  o produkty kuchni bezglutenowej, dlatego serwując śniadania w tej formie kierujemy się ogromną dbałością o bezpieczeństwo i jakość produktów.

 

Śniadania bezglutenowe przygotowywane są na życzenie gości.