Gdzie można zjeść bez glutenu?

RAJ – pizza, ludzie, wino

Godziny otwarcia:

Poniedziałek11:00 - 23:00
Wtorek11:00 - 23:00
Środa11:00 - 23:00
Czwartek11:00 - 23:00
Piątek11:00 - 23:00
Sobota11:00 - 23:00
Niedziela11:00 - 23:00

Od nowego roku mieszkańcy Białegostoku mogą wpaść do… Raju po bezglutenową pizzę i nie tylko.

Raj – pizza ludzie wino to szczególne miejsce – wszystkie dania są tu bezglutenowe. Dużą część karty zajmuje pizza bezglutenowa, która cieszy się wielkim powodzeniem. Jest jej prawie 30 rodzajów! Dodatkowo makarony, sałatki, pieczone bataty, wino, bezglutenowe piwo itp. To miejsce dla wszystkich, gdzie odnajdą się zarówno wegetarianie, weganie, miłośnicy mięsa i osoby z alergią pokarmową. W Raju nie zabraknie też słodyczy – pochodzą z cukierni Sweet Fit&Eat (także z certyfikatem MENU BEZ GLUTENU), także prowadzonej przez właścicieli Raju.

Recepturę naszego ciasta na pizzę opracowywaliśmy ponad pół roku! Dzięki zastosowaniu unikalnych proporcji różnych mąk udało się nam stworzyć idealną bezglutenową pizzę: syci, ale nie obciąża, zachwyca autorską kompozycją smaków. Gwarantujemy, że po nią wrócisz – mówi właściciel. – Jesteśmy miłośnikami dobrego jedzenia. Tym bardziej rozpiera nas duma, że możemy zaprosić Cię do Raju, gdzie smak łączy się ze zdrowiem. Postawiliśmy przed sobą trudne zadanie: stworzyć menu, które będzie zdrowe, ale jednocześnie nasyci i zaspokoi każde podniebienie.

Dużą wagę przywiązuje się tu do składników. Kto lubi ciekawostki, z pewnością zechce spróbować jackfruita, czyli owocu drzewa bochenkowego. Weganom zastępuje on mięso i można go przyrządzić na wiele sposobów. Właściciele tworzą posiłki o wysokiej wartości odżywczej, zgodnie z aktualną wiedzą naukową na temat diety najzdrowszej dla człowieka, dania w karcie opatrzone są czytelnymi tabelami makroskładników.

W Raju wierzymy, że dobre jedzenie obroni się samo  – mówi właściciel restauracji.

Celiacy nie muszą obawiać się o pomyłki, w lokalu wypiekana jest tylko pizza bezglutenowa.

Prosimy pamiętać, aby zawsze informować obsługę o wszystkich alergiach i nietolerancjach pokarmowych.

Z racji obostrzeń nowa restauracja serwuje obecnie dania na wynos, zamawiać można na miejscu lub telefonicznie. Możliwe jest również zamówienie posiłku z dowozem.