Gdzie można zjeść bez glutenu?

RAJ – pizza, ludzie, wino

Godziny otwarcia:

Poniedziałek11:00 - 23:00
Wtorek11:00 - 23:00
Środa11:00 - 23:00
Czwartek11:00 - 23:00
Piątek11:00 - 23:00
Sobota11:00 - 23:00
Niedziela11:00 - 23:00

Od nowego roku mieszkańcy Białegostoku mogą wpaść do… Raju po bezglutenową pizzę i nie tylko.

Raj – pizza ludzie wino to szczególne miejsce – wszystkie dania są tu bezglutenowe. Dużą część karty zajmuje pizza bezglutenowa, która cieszy się wielkim powodzeniem. Jest jej prawie 30 rodzajów! Dodatkowo dania śniadaniowe np. jajecznica, tofucznica i szakszuka,  burgery, makarony, sałatki, pieczone bataty, wino, bezglutenowe piwo itp. To miejsce dla wszystkich, gdzie odnajdą się zarówno wegetarianie, weganie, miłośnicy mięsa i osoby z alergią pokarmową. W Raju nie zabraknie też słodyczy – pochodzą z cukierni Sweet Fit&Eat (także z certyfikatem MENU BEZ GLUTENU), także prowadzonej przez właścicieli Raju. Od poniedziałku do piątku w Raju można dostać zestawy lunchowe.

Recepturę naszego ciasta na pizzę opracowywaliśmy ponad pół roku! Dzięki zastosowaniu unikalnych proporcji różnych mąk udało się nam stworzyć idealną bezglutenową pizzę: syci, ale nie obciąża, zachwyca autorską kompozycją smaków. Gwarantujemy, że po nią wrócisz – mówi właściciel. – Jesteśmy miłośnikami dobrego jedzenia. Tym bardziej rozpiera nas duma, że możemy zaprosić Cię do Raju, gdzie smak łączy się ze zdrowiem. Postawiliśmy przed sobą trudne zadanie: stworzyć menu, które będzie zdrowe, ale jednocześnie nasyci i zaspokoi każde podniebienie.

Dużą wagę przywiązuje się tu do składników. Kto lubi ciekawostki, z pewnością zechce spróbować jackfruita, czyli owocu drzewa bochenkowego. Weganom zastępuje on mięso i można go przyrządzić na wiele sposobów. Właściciele tworzą posiłki o wysokiej wartości odżywczej, zgodnie z aktualną wiedzą naukową na temat diety najzdrowszej dla człowieka, dania w karcie opatrzone są czytelnymi tabelami makroskładników.

W Raju wierzymy, że dobre jedzenie obroni się samo  – mówi właściciel restauracji.

Celiacy nie muszą obawiać się o pomyłki, w lokalu wypiekana jest tylko pizza bezglutenowa.

Prosimy pamiętać, aby zawsze informować obsługę o wszystkich alergiach i nietolerancjach pokarmowych.

Możliwe jest również zamówienie posiłku z dowozem.