Gdzie można zjeść bez glutenu?

Ostoja Garden

Godziny otwarcia:

Poniedziałek12:00 - 21:00
Wtorek12:00 - 21:00
Środa12:00 - 21:00
Czwartek12:00 - 21:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 21:00

Restauracja w ośrodku Ostoja Garden należy do MENU BEZ GLUTENU.

Ostoja Garden to duży kompleks składający się z restauracji, aparthotelu i sali bankietowej. Jest usytuowany w pięknej okolicy w Brodach niedaleko Kalwarii Zebrzydowskiej.

Pasja szefa kuchni w połączeniu z odrobiną pomysłowości to gwarancja udanej uczty i niezapomniana podróż kulinarna dla każdego. Nasze dania przygotowujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły, wykorzystując najlepsze regionalne składniki – mówi właściciel. – Pomysł stworzenia miejsca, w którym mogą czuć się pewnie osoby z celiakią nie był przypadkowy. Mamy w rodzinie osoby chore na celiakię. Stąd też wiemy, jak ciężko znaleźć fajne miejsce, w którym można bezpiecznie zjeść i cieszyć się chwilą – dodaje.

Dziczyzna, jagnięcina, makarony, zupy, dania polskie, a także ręcznie robione pierogi to tylko wybrane pozycje karty menu serwowane w wersji bezglutenowej. Dania bezglutenowe przygotowywane są przy zachowaniu wszelkich standardów i środków ostrożności, z wykorzystaniem produktów naturalnie bezglutenowych oraz certyfikowanych.

W ośrodku znajduje się sala restauracyjna z dwoma tarasami, salą zabaw dla dzieci oraz salą bankietową. Może ona pomieścić nawet 240 osób. W hotelu znajduje się 13 komfortowych pokoi. Ośrodek posiada dwa duże parkingi oraz zewnętrzny plac zabaw. To idealne miejsce na wypoczynek, spotkanie z rodziną, przyjaciółmi czy organizację imprezy.