Gdzie można zjeść bez glutenu?

Catering Kasia

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Catering Kasia z Wrocławia to rodzinna firma, która powstała w 2003 r. i dostarcza smaczne posiłki do żłobków, przedszkoli i szkół na terenie Wrocławia i okolic.

Ceni się tu tradycyjną, polską kuchnię i znane i lubiane klasyki, ale z wykorzystaniem najnowszych trendów żywieniowych. W kuchni używane są warzywa i owoce od regionalnych dostawcówprodukty bez sztucznych barwników, polepszaczy, wzmacniaczy smakuOgranicza się zawartość cukru w deserach, czerpiąc naturalną słodycz z soczystych, świeżych owoców lub suszonych – rodzynek, daktyli itp.

Mówimy „nie” produktom wysoko przetworzonym, czy też zawierającym syrop glukozowo-fruktozowy – mówią właściciele.– Cieszymy się, że od ponad 20 lat uczestniczymy w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych dzieciaków,. Dbamy o ich pełne brzuszki, dajemy energię do nauki i odkrywania świata.”

Jadłospisy są przygotowywane przez dietetyka klinicznego, gwarantując tym samym prawidłowo zbilansowaną i pełnowartościową dietę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb najmłodszych. Catering oferuje dietę bezglutenową, wegetariańską, bezmleczną, bezjajeczną itp.

Wszystkie placówki bądź rodziców zainteresowanych współpracą z cateringiem Kasia w zakresie diet eliminacyjnych, zwłaszcza diety bezglutenowej, odsyłamy bezpośrednio do cateringu.