Gdzie można zjeść bez glutenu?

Catering Kanzeon

Adres:

Al. Aleksandra Brücknera 10
50-001 Wrocław
dolnośląskie

Kontakt:

+48 600 453 453

biuro@wroclawskicatering.pl

http://www.wroclawskicatering.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Catering Kanzeon z Wrocławia specjalizuje się w zbiorowym żywieniu dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych na terenie Wrocławia, choć realizuje też zlecenia innego typu.

Certyfikat programu MENU BEZ GLUTENU mogą zdobyć m.in. firmy oferujące catering dla szkół i przedszkoli. To bardzo ważne, aby firmy żywiące dzieci miały wiedzę na temat diety bezglutenowej. Dlatego cieszymy się z udziału w programie MENU BEZ GLUTENU wrocławskiego Cateringu Kanzeon, który od kilkunastu lat specjalizuje się w zbiorowym żywieniu mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Codziennie przygotowuje ponad 3000 posiłków w ponad 60 placówkach edukacyjnych na terenie Wrocławia (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, zespół szkół). W ofercie są również catering dla dzieci, na przyjęcia urodzinowe, komunie, eventy o charakterze biznesowym oraz inne wydarzenia. Kanzeon współpracuje też z organizatorami kolonii.

Wszystkie posiłki dla dzieci przygotowywane przez Kanzeon są zdrowe, smaczne i sycące, a przy tym zgodne z normą ilości składników odżywczych, o ograniczonej zawartości soli i cukru oraz nie posiadają dodatków do żywności niewskazanych w diecie dzieci – konserwantów, ulepszaczy, barwników. Jadłospisy są przygotowywane i zatwierdzane przez dietetyka. Oprócz diety bezglutenowej realizowana jest także dieta bezmleczna, bez jajek i innych alergenów.

Na stronie Cateringu Kanzeon znajduje się imponująca lista placówek, z którymi Kanzeon współpracuje. Wszystkie placówki zainteresowane współpracą z Cateringiem w zakresie diet eliminacyjnych, a szczególnie diety bezglutenowej, odsyłamy bezpośrednio do Cateringu.