Gdzie można zjeść bez glutenu?

Catering szkolno-przedszkolny Kanzeon

Adres:

Al. Aleksandra Brücknera 10
50-001 Wrocław
dolnośląskie

Kontakt:

+48 600 453 453

biuro@wroclawskicatering.pl

http://www.wroclawskicatering.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Catering Kanzeon z Wrocławia specjalizuje się w zbiorowym żywieniu dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych na terenie Wrocławia.

Certyfikat programu MENU BEZ GLUTENU mogą zdobyć m.in. firmy oferujące catering dla szkół i przedszkoli. To bardzo ważne, aby firmy żywiące dzieci miały wiedzę na temat diety bezglutenowej. Dlatego cieszymy się z przyznania certyfikatu MENU BEZ GLUTENU wrocławskiemu Cateringowi Kanzeon, który od kilkunastu lat specjalizuje się w zbiorowym żywieniu mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Codziennie przygotowuje ponad 3000 posiłków w ponad 60 placówkach edukacyjnych na terenie Wrocławia (w tym: 13 żłobków, 29 przedszkoli, 17 szkół podstawowych i 1 zespół szkół). Wszystkie placówki zainteresowane współpracą z Cateringiem w zakresie diet eliminacyjnych, a szczególnie diety bezglutenowej, odsyłamy bezpośrednio do Cateringu.

Na stronie Cateringu Kanzeon można znaleźć imponująca listę placówek, z którymi Kanzeon współpracuje: http://www.wroclawskicatering.pl/nasze-referencje/.

Warto dodać, że wszystkie posiłki przygotowywane przez Kanzeon są zgodne z normą ilości składników odżywczych, o ograniczonej zawartości soli i cukru oraz nie posiadają dodatków do żywności niewskazanych w diecie dzieci – konserwantów, ulepszaczy, barwników. Jadłospisy są przygotowywane i zatwierdzane przez dietetyka. Oprócz diety bezglutenowej realizowana jest także dieta bezmleczna, bez jajek i innych alergenów.