Gdzie można zjeść bez glutenu?

Dom wypoczynkowy Pod Taborem

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Dom Wypoczynkowy Pod Taborem na Oś. Pod Taborem 1 położony jest przy Zaporze Głównej Jeziora Czorsztyńskiego i Elektrowni Wodnej w Niedzicy, na południowym, nasłonecznionym stoku góry Tabor ze wspaniałym widokiem na Jezioro Sromowieckie, Pieniny, Tatry i Zamagurze Spiskie.

Posiada duży zielony teren położony blisko lasu, znakomite miejsce na zabawę lub odpoczynek. W pobliżu ośrodka znajduje się XIV wieczny zamek, przejście graniczne na Słowację, przystań flisacka spływu po rzece Dunajec.

Obiekt posiada 60 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych z łazienkami i TV (z możliwością dostawek). Do dyspozycji gości jest również mała salka – świetlica. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość korzystania z  kręgielni, sali gier (piłkarzyki, bilard, tenis stołowy, cymbergaj).

Na miejscu jest także wypożyczalnia rowerów górskich. Niedaleko ośrodka  znajdują się m.in. boisko do piłki siatkowej, kort tenisowy, pole do minigolfa. Ośrodek jest doskonałym miejscem pobytu dla amatorów czynnego wypoczynku nad górskim jeziorem, miłośników pienińskiej przyrody, turystów pragnących poznać najpiękniejsze zakątki Spisza, Podhala i Pienin, a także dla wędkarzy, amatorów grzybobrania.

Dom stanowi doskonały punkt wypadowy do Zakopanego, Szczawnicy oraz na Słowację. Dla gości przygotowane są m.in.: kręgielnia dwutorowa, wypożyczalnia rowerów górskich, miejsce na grilla itp.