Gdzie można zjeść bez glutenu?

Dom wypoczynkowy Pod Taborem

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Dom Wypoczynkowy Pod Taborem na Oś. Pod Taborem 1 położony jest przy Zaporze Głównej Jeziora Czorsztyńskiego i Elektrowni Wodnej w Niedzicy, na południowym, nasłonecznionym stoku góry Tabor ze wspaniałym widokiem na Jezioro Sromowieckie, Pieniny, Tatry i Zamagurze Spiskie.

Posiada duży zielony teren położony blisko lasu, znakomite miejsce na zabawę lub odpoczynek. W pobliżu ośrodka znajduje się XIV wieczny zamek, przejście graniczne na Słowację, przystań flisacka spływu po rzece Dunajec.

Obiekt posiada 60 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych z łazienkami i TV (z możliwością dostawek). Do dyspozycji gości jest również mała salka – świetlica. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość korzystania z  kręgielni, sali gier (piłkarzyki, bilard, tenis stołowy, cymbergaj).

Na miejscu jest także wypożyczalnia rowerów górskich. Niedaleko ośrodka  znajdują się m.in.  boisko do piłki siatkowej, kort tenisowy, pole do mini- golfa. Ośrodek jest doskonałym miejscem pobytu dla amatorów czynnego wypoczynku nad górskim jeziorem, miłośników pienińskiej przyrody, turystów pragnących poznać najpiękniejsze zakątki Spisza, Podhala i Pienin, a także dla wędkarzy, amatorów grzybobrania.

Dom stanowi doskonały punkt wypadowy do Zakopanego, Szczawnicy oraz na Słowację. Dla gości przygotowane są m.in.: kręgielnia dwutorowa, wypożyczalnia rowerów górskich, miejsce na grilla itp.