Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Chełm

Godziny otwarcia:

Poniedziałek11:00 - 18:00
Wtorek11:00 - 18:00
Środa11:15 - 18:00
Czwartek11:00 - 18:00
Piątek11:00 - 18:00
Sobota11:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 14:00

Zapraszamy do „niecukierni” Fit Cake Chełm na zdrowe słodycze i kawę. Lokal znajduje się przy ul. Lubelskiej 40. W tej „niecukierni” znajdziecie desery bez cukru, glutenu i laktozy.

Fit Cake Chełm oferuje duży wybór tortów, ciast, deserów w słoiczkach, które pomimo tego, że nie zawierają nawet kryształka cukru, są przepyszne. Do słodzenia ciast używa się owoców, erytrolu oraz ksylitolu. Do każdej porcji ciasta, batonika oraz tortu dołączona jest informacja ze składem, kalorycznością oraz makroskładnikami. Wszystkie dania i słodkości przygotowywane są na miejscu, z pasją i dbałością o szczegóły, z certyfikowanych surowców.

Fit Cake Chełm serwuje naleśniki i pancakes z twarożkiem i owocami lub z fit nutellą. Jeśli nie jesteś fanem słodyczy, znajdziesz tu również zdrowe wytrawne śniadania, takie jak zapiekanki, omlety, kanapki oraz sałatki w 3 wersjach: keto, wege oraz protein.

Bogata oferta zaspokoi potrzeby każdego klienta zmagającego się z celiakią, cukrzycą, insulinoopornością, nietolerancją laktozy, na diecie keto, wege czy LOW FODMAP, a także wszystkich tych, którzy chcą dbać o swoje zdrowie.

Pomysł na biznes powstał z naszych własnych potrzeb, ponieważ część ekipy Fit Cake Chełm od dłuższego czasu unika cukru, nie je glutenu oraz mięsa – mówi właściciel. – Nasza świadomość zdrowego żywienia oraz chęć zmiany codziennych posiłków spowodowała, że chcemy tym zarażać innych i pokazywać, że zdrowe nie musi być nudne i niesmaczne.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.