Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Grodzisk Mazowiecki

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 16:00

Jeśli jesteś fanem słodkości „niecukiernia” Fit Cake Grodzisk Mazowiecki należąca do programu MENU BEZ GLUTENU zaprasza Cię na ciacha, ciastka, desery w słoiczkach, batony.

Fit Cake przy ul. Jana Kilińskiego 9/4  w Grodzisku Mazowieckim to miejsce wyłącznie ze zdrowymi bezglutenowymi słodyczami, bezpiecznymi dla osób z celiakią, z nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą i insulinoopornością. Wszystkie dostępne wyroby oprócz glutenu nie zawierają także tradycyjnego cukru. Wychodząc naprzeciw osobom świadomym tego co jedzą, do każdego ciasta, deseru czy batonika od obsługi kawiarni można otrzymać informację żywieniową. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników. Wszystkie oferowane słodycze przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy.

Do słodkich wypieków i deserów zamówimy tu kawę, herbatę, szejki, koktajle. W tej „niecukierni” można zamówić bezglutenowe torty i wypieki okolicznościowe.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.