Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Katowice Śródmieście

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Bezglutenowa „nie-cukiernia” Fit Cake Katowice Śródmieście to miejsce, które specjalizuje się w wypiekach i deserach bez glutenu, skierowanych do osób o różnych preferencjach żywieniowych i dietetycznych. Jest to miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się smacznymi słodkościami, nie rezygnując przy tym z dbałości o swoje zdrowie i dietę. Można je znaleźć przy ul. Kościuszki 34/2 w Katowicach.

W „nie-cukierni” Fit Cake znajdziemy szeroki wybór różnorodnych wypieków bez glutenu, które są przygotowywane z najwyższą starannością i użyciem wysokiej jakości składników. Wszystkie produkty są starannie dobrane, aby zapewnić smak i konsystencję tradycyjnych wyrobów, ale jednocześnie spełniają wymogi diety osób z nietolerancją glutenu.

Menu „nie-cukierni” Fit Cake Katowice Śródmieście oferuje różnorodne wypieki, takie jak babeczki, muffinki, ciasta, tarty, desery w słoiczkach, owsianki, jaglanki, ciasteczka, a także ofertę śniadaniową oraz torty na zamówienie. Wypieki przygotowuje się z mąk bezglutenowych takich jak: ryżowa, migdałowa, kokosowa i słodzi erytrytolem, stewią, czy daktylami.
Dbamy o to, aby nasze wypieki były nie tylko bezglutenowe, ale także zrównoważone pod względem składników odżywczych. Oferujemy opcje niskokaloryczne, niskosłodzone, a nawet wypieki dla osób na diecie ketogenicznej czy wegańskiej – mówi właścicielka. – Wszystko po to, aby umożliwić naszym gościom cieszenie się smakiem i słodkim doznaniem, jednocześnie dostarczając odpowiednich wartości odżywczych.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.