Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Kołobrzeg Starówka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

Fit Cake Kołobrzeg Starówka w MENU BEZ GLUTENU. Ta wiadomość cieszy wielu turystów.

Lokal położony jest w centrum starówki koło Bazyliki Wniebowzięcia NMP. Wyróżnia się przepięknymi, dużymi witrynami, które nadają tej nie-cukierni niezwykłego klimatu. To bardzo przytulne miejsce na mapie Kołobrzegu. Łagodne, spokojne kolory wprowadzają w stan odprężenia i relaksu przed lub po ciężkim dniu. W Fit Cake Kołobrzeg Starówka ze spokojem można się rozkoszować pysznymi wypiekami.

Wszystkie wypieki, czyli ciasta, batony, desery w słoiczkach, torty oraz wiele innych są bezglutenowe i bez cukru. Używane są tylko certyfikowane produkty. W swojej ofercie Fit Cake Kołobrzeg Starówka ma również bardzo dużo ciast i deserów bez laktozy, wegańskich, bądź dla osób trenujących, które zwracają wiekszą uwagę na kaloryczność oraz na makro przyjmowanych posiłków. Lokal dołączył do Keto Cake, dlatego ma bardzo szeroką ofertę dla osób na diecie ketogenicznej.

Cały czas urozmaicamy nasze menu, dlatego wprowadziliśmy również ofertę śniadaniową (trwająca cały dzień :)) – mówi właścicielka. Na śniadanie można zjeść: jaglanki, owsianki, naleśniki, pancakes. Ale także znajdzie się coś dla miłośników śniadań wytrawnych np. pizzerinki, bajgle na różne sposoby, czy klasyczna jajecznica z dodatkami.

Do pysznego ciasta serwujemy również aromatyczną kawę ze znanej białostockiej palarni The White Bear Coffee. – mówi właścicielka – Serwujemy rozgrzewające herbaty, gorące czekolady oraz różnego rodzaju zimne napoje takie jak soki, odżywcze koktajle, czy shake’i.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego z chęcią wykonamy różne desery, ciasta, czy torty na zamówienie. Dopasujemy się do każdej okazji i preferencji. Chcemy, aby z naszych wypieków mogły korzystać wszystkie osoby, a szczególnie te, które często przez różne alergie i problemy zdrowotne nie mogą sobie pozwolić na niektóre produkty. Pragniemy, aby Fit Cake Kołobrzeg Starówka było dla tych osób miejscem bezpiecznym, w którym mogą zjeść pyszne desery bez żadnych obaw.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.