Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Kraków Nowa Huta

Godziny otwarcia:

Poniedziałek11:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota11:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 18:00

„Niecukiernia” Fit Cake Kraków Nowa Huta znajduje się w centrum najmłodszej dzielnicy Krakowa, która niegdyś byłą odrębnym miastem!

To miejsce zostało stworzone z pasją do pieczenia oraz z myślą o osobach, które na co dzień zmagają się z cukrzycą, insulinoopornością, nietolerancją glutenu i laktozy. Oferta wypełniona jest propozycjami dla wegan czy osób będących na diecie ketogenicznej, a także dla osób cierpiących na SIBO. Wszystkie słodkości wytwarzane są na miejscu tradycyjnym, rzemieślniczymi metodami z produktów o wysokiej jakości. Wyroby są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy.

W ofercie jest wiele różnych ciast i deserów, tj. desery w słoikach, batony, jaglanki, owsianki. W ofercie śniadaniowej znajdują się również pyszne gofry bąblowe, naleśniki i pacake’s. Do tego wszystkiego napoje: gorące czekolady, koktajle odżywcze, proteinowe, herbatki owocowe i pyszna aromatyczna kawa.

W Fit Cake Kraków Nowa Huta można złożyć zamówienie na tort. Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się przy każdym produkcie. Każdy klient może się z nimi zapoznać i dokonać świadomego wyboru.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.