Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Niepołomice

Adres:

ul. Tadeusza Kościuszki 4a
32-005 Niepołomice
małopolskie

Kontakt:

+ 48 608 485 543

fitcake.niepolomice@gmail.com

https://www.facebook.com/FitCakeNiepolomice/

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek11:00 - 18:00
Środa11:00 - 18:00
Czwartek11:00 - 18:00
Piątek11:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela12:00 - 17:00

Ta „niecukiernia” znajduje się nieopodal centrum miasta, w Galerii Handlowej Bona (na I piętrze), blisko Zamku Królewskiego.

Klimatyczne wnętrze, przepełnione zielenią i roślinnością, sprzyja atmosferze relaksu. Można tu zasiąść w wygodnych wiklinowych fotelach wśród traw i przy aromatycznej kawie z lokalnej palarni delektować się słodkościami bez glutenu, cukru czy laktozy.

Fit Cake Niepołomice posiada w swej ofercie ogromny wybór bezglutenowych ciast, tortów, deserów w słoiczkach, ciastek, pączków, które nie zawierają także tradycyjnego cukru.

Wszystkie produkty wyrabiane są na miejscu, z najlepszych składników i bez konserwantów. Odpowiednie są dla osób chorych na celiakię, cukrzycę czy z różnymi rodzajami nietolerancji pokarmowych. Także weganie znajdą tu coś dla siebie, gdyż duża część deserów nie zawiera laktozy czy jaj. W ofercie są produkty odpowiednie dla osób będących na diecie ketogenicznej.

Każdy deser posiada pełny opis składników, kaloryczność oraz ilość makroskładników. W związku z tym osoby będące na różnych dietach, mogą bez wyrzutów sumienia sięgać po te słodkości.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.