Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Nowa Sól

Adres:

Marszałka Józefa Piłsudskiego 8
67-100 Nowa Sól
lubuskie

Kontakt:

799 048 373

nowa-sol@fitcake.pl

https://www.facebook.com/FitCakeNowaSol

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

„Niecukiernia” Fit Cake Fit Cake Nowa Sól należąca do programu MENU BEZ GLUTENU zaprasza wszystkich amatorów dobrej aromatycznej kawy i domowych bezglutenowych wypieków.

Latem zaprasza na bezcukrowe i bezglutenowe lody a zimą na aromatyczne rozgrzewające herbaty i gorące czekolady.  Dostać tu można torty, ciasta, ciasteczka, smarowidła na bazie orzechów w kilku smakach, smakowite desery w słoiczkach, batony, jak również naleśniki, pyszne jaglanki i owsianki śniadaniowe! Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i nie zawierają dodatku tradycyjnego cukru i laktozy. Słodycz zapewniają daktyle, morele, syrop daktylowy, stewia lub erytrytol – zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności.  Wszystkie ciasta dostarczają średnio 30 % mniej kalorii niż ich standardowe odpowiedniki. W ofercie są również wyroby bez mleka.

Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się w ogólnodostępnym miejscu i każdy klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem wyboru.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie: aktywnych fizycznie, wegetarianach oraz weganach, a także zwracających uwagę na kalorie. Także o tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi: cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy czy insulinodpornością.

Chętni mogą zamówić tutaj tort, ciasto okolicznościowe, świąteczne wypieki i słodkie stoły, również w wersji wegańskiej.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.