Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Olkusz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Fit Cake Olkusz to „nie-cukiernia”, która oferuje coś więcej niż zwykłe słodkości.

Menu prezentuje szeroki wybór smaków: ciast i tortów, muffinek, czekolady, deserów w słoiczkach, owsianek, jaglanek, batonów, różnorodnych rodzajów masła orzechowego i wiele innych słodkości. Ponadto są też propozycje na ciepło – naleśniki oraz pancakes. Wszystko jest bezglutenowe!

Menu starannie skomponowali pasjonaci kuchni, którzy wiążą swoją pasję z troską o zdrowie klientów. Każde ciasto czy deser w Fit Cake Olkusz zostało przygotowane z najświeższych i najwyższej jakości składników. Dzięki temu można się w pełni cieszyć bogactwem ich smaków.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować unikalne wypieki, które są pozbawione cukru, glutenu i laktozy. Bez żadnych kompromisów w kwestii smaku i jakości. Jeśli zmagasz się z celiakią, cukrzycą, insulinoopornoścą, alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi, u nas zjesz bezpiecznie – mówi właścicielka. – Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym zdrowie i smak idą w parze, aby zaspokoić pragnienia każdego kulinarnego entuzjasty.

W „nie-cukierni” można też zamówić bezcukrowy i bezglutenowy tort na różne okazje.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.