Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Ostrołęka

Adres:

Goworowska 37 lok. U2
07-410 Ostrołęka
mazowieckie

Kontakt:

570 020 278

ostroleka@fitcake.pl

https://www.facebook.com/FitCakeOstroleka/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Zachęcamy do odwiedzenia „niecukierni” Fit Cake Ostrołęka, która należy do programu MENU BEZ GLUTENU! Lokal znajduje się przy ulicy Goworowskiej 37.

Fit Cake Ostrołęka specjalizuje się w wypiekach bez glutenu i tradycyjnego cukru. Codziennie na miejscu przygotowywane są: ciasta, ciasteczka, bubble waffles oraz desery w słoiczkach.

W menu znajdziesz szeroki wybór smakołyków: od ciast i tortów po muffinki, czekolady, desery w słoiczkach,  batony, różnorodne rodzaje masła orzechowego i wiele innych słodkości. Ponadto lokal oferuje rozmaite śniadania, zarówno słodkie, jak i wytrawne. Możesz delektować się naleśnikami, pancakes, aromatycznymi zapiekankami, zdrowymi owsiankami, jaglankami, kanapkami i pożywnymi bowlami. Także na miłośników lodów czeka ich wiele smaków i rodzajów, w tym wegańskie i keto, serwowanych w chrupiących bezglutenowych rożkach.

Wszystkie produkty wytwarzane są codziennie na miejscu z użyciem wysokiej jakości składników, bez konserwantów. Zamiast tradycyjnego białego cukru wszystko słodzone jest daktylami, syropem daktylowym lub erytrolem. Różnorodność i jakość produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Bogata oferta Fit Cake Ostrołęka jest propozycją dla osób, które świadomie wybierają zdrowe jedzenie. Bez względu na to, czy masz celiakię, cukrzycę, insulinooporność, alergie lub nietolerancje pokarmowe, czekają tam na Ciebie odpowiednie opcje. W ofercie jest wiele propozycji wegańskich, keto i dostosowanych do diety low FODMAP. Każdy produkt posiada etykietę z pełnym składem, informacjami o makroskładnikach i alergenach.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.