Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Poznań Jeżyce

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek11:00 - 19:00
Środa11:00 - 19:00
Czwartek11:00 - 19:00
Piątek11:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Fit Cake Poznań Jeżyce dołączył do prowadzonego przez nas programu MENU BEZ GLUTENU.

W lokalu dostępne są pyszne torciki, ciasta, pączki, donuty, tartaletki i wiele innych słodkości. W ofercie są również desery w słoiczkach i batony. A do tego serwowana jest pyszna kawa lub herbata.

Wszystkie oferowane tu wypieki oraz desery są bezglutenowe, bezpieczne dla osób z celiakią, z nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą i insulinoopornością. Wszystko przygotowywane jest na miejscu, w rzemieślniczy sposób i jest wolne od glutenu, cukru, oraz jakichkolwiek ulepszaczy i konserwantów. Do słodzenia używa się daktyli, syropu daktylowego lub erytrytolu.

Każdy z naszych produktów ma informację żywieniową, która zawiera skład, kaloryczność oraz makroskładniki – mówi właścicielka. W naszej kawiarni można zamówić torty z różną dekoracją i ciasta różnych rozmiarów. Także pod zamówienia robimy monoporcje.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.