Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Pruszków

Godziny otwarcia:

Poniedziałek12:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 17:00

Fit Cake Pruszków mieści się w centrum miasta przy ul. Tadeusza Kościuszki 9/2. Wszystkie oferowane tu wyroby są bezglutenowe.

W tej „niecukierni” znajdziecie duży wybór tortów, ciast, ciastek, batonów i deserów w słoiczkach. Wszystkie dostępne wyroby oprócz glutenu nie zawierają także dodatku tradycyjnego cukru. Do słodzenia ciast i deserów używa się erytrolu, daktyli i owoców. Większość słodkości nie ma w składzie laktozy. Poza słodkimi wyrobami własnej roboty można tu znaleźć zdrowe przekąski w 100% z owoców, słoiczki z masłami orzechowymi i migdałowymi, kremy czekoladowe i mieszanki na chleb bezglutenowyKto nie zdąży zjeść w domu śniadania, dostanie tu zdrową owsiankę, jaglankę i naleśniki!

W ofercie znajdziemy tu wiele propozycji dla wegan, alergików i osób będących na diecie ketogenicznej. Wszystkie słodycze są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy. Do ciasta serwowana jest włoska kawa na mleku (bez laktozy lub roślinnym), herbata, gorąca czekolada, shake’i, koktajle.

W Fit Cake Pruszków możemy też zamówić tort okolicznościowy, monoporcje ciasta, muffinki, czy desery, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.