Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Pruszków

Adres:

Ul. Tadeusza Kościuszki 9/2
05-800 Pruszków
mazowieckie

Kontakt:

733 992 779

pruszkowfitcake@gmail.com

https://www.facebook.com/FitCakePruszkow/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 16:00

Fit Cake Pruszków to cukiernio – kawiarnia oferująca zdrowe i pyszne bezglutenowe słodkości.

Lokal położony jest w centrum Pruszkowa przy ul. Kościuszki 9/2. To małe przytulne miejsce na mapie Pruszkowa, gdzie można zjeść bezglutenowo na miejscu lub zabrać słodkości czy też dania śniadaniowe na wynos.

W tej „niecukierni” znaleźć można duży wybór puszystych ciast, atrakcyjnych deserów czy batonów. Wszystkie wyroby, czyli ciasta, tarty, batony, desery w słoiczkach, torty oraz wiele innych. Poza słodkimi wyrobami własnej roboty można tu znaleźć zdrowe przekąski wykonane w 100% z owoców, słoiczki z masłami orzechowymi i migdałowymi oraz słodkie kremy czekoladowe. Kto nie zdąży zjeść w domu śniadania, dostanie tu zdrową owsiankę, jaglankę, naleśniki, gofry czy pancakes.

Do zdrowego słodkiego ciasta serwuje się tu aromatyczną włoską kawę na mleku (bez laktozy lub roślinnym), rozgrzewająca herbata lub gorąca czekolada w różnych wersjach smakowych. Kto lubi zimne napoje, dostanie shake’a, odżywczy koktajl lub sok.

Wszystkie dostępne wyroby oprócz glutenu nie zawierają także cukru. Do słodzenia ciast i deserów używany jest erytrol, daktyle i owoce. Większość słodkości zaś nie ma w składzie laktozy (poza częścią serników). W ofercie znajdziemy wiele propozycji dla wegan, alergików i osób będących na diecie keto. Wszystkie słodycze są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy.

„Niecukiernia” stara się ciągle zaskakiwać klientów nowymi atrakcyjnymi słodkimi wypiekami. Można tu zamówić tort okolicznościowymonoporcje ciasta, muffinki, czy desery, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.