Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Pruszków

Adres:

Ul. Tadeusza Kościuszki 9/2
05-800 Pruszków
mazowieckie

Kontakt:

733 992 779

pruszkowfitcake@gmail.com

https://www.facebook.com/FitCakePruszkow/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 16:00

Fit Cake Pruszków to cukiernio- kawiarnia oferująca zdrowe i pyszne bezglutenowe słodkości.

Lokal położony jest w centrum Pruszkowa przy ulicy Kościuszki 9/2. To małe przytulne miejsce na mapie Pruszkowa gdzie można zjeść na miejscu lub zabrać na wynos.

W tej nie-cukierni znajdziecie duży wybór puszystych ciast, atrakcyjnych deserów czy batonów. Wszystkie wyroby, czyli ciasta, tarty, batony, desery w słoiczkach, torty oraz wiele innych są nie tylko bezglutenowe, ale i bez dodatku cukru. Poza słodkimi wyrobami własnej roboty można tu znaleźć zdrowe przekąski wykonane w 100% z owoców, słoiczki z masłami orzechowymi i migdałowymi oraz słodkie kremy czekoladowe.

Kto nie zdąży zjeść w domu śniadania, dostanie tu zdrową owsiankę, jaglankę, naleśniki, gofry czy pancakes.
Do zdrowego słodkiego ciasta serwowana jest aromatyczna włoska kawa na mleku (bez laktozy lub roślinnym), rozgrzewająca herbata lub gorąca czekolada w różnych wersjach smakowych. Kto lubi zimne napoje, dostanie shake’a, odżywczy koktajl czy sok.

Wszystkie dostępne wyroby oprócz glutenu nie zawierają także cukru. Do słodzenia deserów używany jest erytrytol, daktyle i owoce. Większość słodkości zaś nie ma w składzie laktozy (poza częścią serników). W ofercie wiele propozycji dla wegan, dla alergików i osób będących na diecie ketogenicznej. Wszystkie słodycze są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy.

Nie-cukiernia stara się ciągle zaskakiwać klientów nowymi atrakcyjnymi słodkimi wypiekami, na miejscu i na indywidualne zamówienia. Można tu zamówić tort okolicznościowy, monoporcje ciasta, muffinki, czy desery, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.